Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért feketedik el a monitorom...

Miért feketedik el a monitorom kb.60másodpercenként?

Figyelt kérdés

A monitorom ma kezdett úgymondd hülyülni, eddig csak kiírta hogy auto adjustment és 1%-tól 100%ig tölt.

és amikor tölt, akkor ugyanúgy lehet vele dolgozni tovább, nem lassítja a gépet.

Mi lehet a baja?

Ha lehet szerelő nélkül oldjuk már meg...

Elég jó vagyok gép ügyekben.

Na most pl. mikor begépeltem ezt a pár sort, a kérdéssel együtt, kb. 3x feketedett el a monitorom, és 2x ment végig az auto adjustment, régen viszont az auto adjustment folyamatosan ment.. azt tudom hogy az auto adjustment mit jelent= automatikus beállítás.

Mi lehet a baja? Már nagyon aggódom, nem hiányzik egy számítógép javítás a költségeit nézve is.


2009. ápr. 25. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Már nem azért de lehet hogy nem Hardware hiba ám ez!!!

Olvastam hogy a Windows olyan frissítést adott ki, amely kiszűri a nem eredeti Windows oprendszert!!

És úgy 2percenként elsötétíti a képernyőt, és kiírja hogy valószínűleg szoftver hamisítás áldozata lettél..bla bla bla..,

szal nem azt mondom hogy nálad ez a probléma, de meglehet!!!!!

2009. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, tuti hogy ez az, mert tegnap reggel írta a Windows amikor bekapcsoltam a gépet hogy, frissíti a Windows-t, és hogy ez azért kell hogy kiszűrje a hamis szoftvereket.. akkor valószínűleg hamis az operációs rendszerem?:O

Most mit csináljak vele?

A garanciája most Karácsonykor járt le...

Tudok egyáltalán vmit kezdeni vele? vagy érjem be azzal ami van?És köszönöm a válaszodat.

2009. ápr. 27. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!