Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A tanárok beleszólhatnak mit...

A tanárok beleszólhatnak mit írok ki facebook-ra?

Figyelt kérdés

Kiírtam facebook-ra hogy a tanár elfelejtett bejönni órára, és másnap reggel félrehívott egy tanár, hogy amikor felment, akkor látta a kiírásomat és hogy nem szeretné többet meglátni hogy ilyesmiket írok ki,és állandóan a házirendet hozta fel amiben nincs is benne.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. szept. 23. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Félti az állását.
2011. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 legendavagyok01 ***** válasza:
100%
Itt nem az a kérdés, kiírhatod-e (nyilván, miért ne, addig amíg igazakat írsz), hanem az, meg akarod-e nehezíteni a saját dolgodat a suliban, a tanárok "magadra haragításával".
2011. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 MarySue válasza:
64%

Hát, szerintem abszolút igaza volt, hiszen "sérted a személyiségjogait"

Gondolj bele, bárki elolvashatja az üzenőfaladon, és mit vonnak le következtetésként? Biztos egy link, nem törődöm alak. Ez nem vetne rá jó fényt.

2011. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor is haragudjon, de azt nem kérheti ( szerintem ) hogy töröljem ki a kiírásomat.
2011. szept. 23. 13:50
 5/13 MarySue válasza:
100%
Egyébként nekem is volt ilyen jellegű problémám, csak a munkahelyemen. Rám szállt az egész vezetőség, és a hátam mögött, titokban nézettették mással a profilomat :D Jó lecke volt, hogy ne írjak ki felelőtlenül akármit, mert akár ki is rúghattak volna!
2011. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azóta én is meggondolom mit írok ki, csak érdekelt hogy jogosan szidtak-e le...
2011. szept. 23. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Abba nem, de a központozásba igen... :/
2011. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Éppenséggel az iskolai házirendben is előfordulhat olyan pont, ami arra int (ha nyilván nem is szó szerint), hogy légy olyan szíves, és ne teregesd ki a szennyest...
2011. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de letöröltetheti velem?? mert azt azért kétlem..
2011. szept. 23. 13:57
 10/13 anonim ***** válasza:

"de letöröltetheti velem?? mert azt azért kétlem.."


Nem. Viszont feleltethet minden órán, és a kérdéseket ő teszi fel...

2011. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!