Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha privát böngészés módban...

Ha privát böngészés módban neteztem, akkor annak van nyoma a gépen, bármelyik mappában?

Figyelt kérdés

Törültem a netes előzményeket utána, az ideiglenes fájlokat, a temporary internet files mappa üres, és elindítottam a norton-on a gyors rendszervizsgálatot, ami talált 14 nyomkövető cookie-t.

Még hol találhatok a gépen ilyen "meglepetést"?


2011. szept. 24. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Pont ezért "privát" böngészés. Azok a cookiek bizony máshonnan vannak hiszen a böngészőt nem egyből privátba indítod hanem megnyitod ami behozza a kezdőlapot.
2011. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és a nortontól szabadulj meg gyorsan ha jót akarsz.
2011. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért? Nem jó? A géppel kaptam, rá volt telepítve még másfél hónapig érvényes.
2011. szept. 24. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát még anno a Norton kicsinálta helyreállíthatatlanul az egész rendszert. Azóta csak szidom mint az állat és ezzel nem vagyok egyedül.

Avira, Avast, AVG, ESET, Kaspersky. Aki ésszel netezik annak bármelyik jó, aki meg ész nélkül annak meg úgyis mind1.

2011. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Avira-t használtam az előző gépemnél :) Ha ennél lejár az ajándék licenc, akkor felrakom újra :)

Hogy csinálta ki a géped?

2011. szept. 24. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyetlen rendszergazda fiókot szétcincálta. (A normál fiókokat is csak annál nem tudott sok mindent mert nem volt túl sok joguk). Akármit próbáltál elindítani az volt az eredmény hogy egy "hibajelentésre" a norton kiléptetett a fiókból aztán egy idő után már be se tudtunk jelentkezni.


Újrarakás után már másik vírusirtót használtunk és biztonság kedvéért felkerült egy Acronis True Image is.

Az Acronis egy rendszermentő és visszaállító program ami nagyon jó.

2011. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!