Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet a cookie-kat megtartani,...

Lehet a cookie-kat megtartani, valahogy elrejteni, hogy ne tudja azt rajtam kívül más kitörölni? Az új Mozzilla (3.5.2) tartalmazza a privát böngészés lehetőségét és ez miatt nem tudom ellenőrizni a sütiket.

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy ide tartozik a kérdésem. Deee számomra biztonságot jelent ha tudom mit néz a gyerek az interneten.
2009. aug. 23. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a privát módot a mozillában. De ha úgy van beállítva a böngésző, hogy kilépéskor törli az előzményeket és a cookie-kat akkor nem tudod megnézni sehogy.
2009. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ha ki is kapcsolom ő betudja kapcsolni ha akarja, nem? nem lehet jelszavazni vagy ilyesmi? Úgy tudom nem. Nincs beállítva olyan hogy törölje amikor kilép. Csak ezzel a privát böngészéssel van gond

Köszönöm a válszodat

2009. aug. 23. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a kiegészítővel menüpontokat védhetsz le jelszóval (pl. beállítások, személyes adatok törlése, stb.), és még blokkolhatsz letöltéseket és weboldalakat is jelszóval.


A kiegészítő: Public Fox

[link]


Ha meg nem akarsz privát böngészési lehetőséget, akkor rakd fel a Firefox 3.0.13-at innen:

[link]

2009. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ooo,na akkor mégis lehet tenni valamit :-) köszönöm a segítségedet. Kifogom próbálni :-) köszi-köszi :-D
2009. aug. 29. 15:35
 5/6 anonim válasza:
Miért kell nyomozni a gyerek után? Ugyanúgy vannak személyes dolgai kortól függetlenül.. Tudom nem ez volt a kérdés.. 19/L
2010. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerencsétlen gyerek... hát, én biztos nem fogok kutakodni utána, hogy mit néz neten!

Ha éppen annyira meg akar valamit nézni, úgyis meg fog, tiltani nem tudod!

2010. okt. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!