Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Annyi a vita a vírusírtók...

Annyi a vita a vírusírtók között. Ti mit használtok, és miért épp azt?

Figyelt kérdés

Én Avast! 4.8-cat használok, elégedett vagyok vele, semmi hibaüzenet, rendszerstabilitási probléma nem volt... Mindamellett ingyenes!!! Próbáltam az agyonajnározott NOD32-őt... Hát, hogy is fogalmazzak, nem fogott meg... Lassú, mindenért pattog, bezárja a netes játékokat (painkiller, cod 2,4).

Az Avira egyenesen rettenetes, az semmit nem vesz észre...:S

Az én tapasztalataim... Szedtem le 10 vírust csomagolva, melyik mennyire figyel oda...Kicsomagolási Eredmény:

NOD 32 (legújabb frissítés) 4 vírust engedett

Avira -||- 8 vírust engedett

Avast! -||- 2 vírust engedett

Mindegyik vírus másféle trójai volt... Hackeroldalakról lehet leszedni a kísérletezőknek:D

Szóval ti mit használtok? Ha nincs köztük pl Panda, vagy akármi, azt is megírhatjátok, és a tapasztalaitokat...


2009. ápr. 30. 02:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Linuxot... :D

Amúgy az xp-men Comodo-t... Annál jobb nem is kell... :) Csak sajnos állítólag a windows 7-el nem kompatibilis... :(

A nod az lófingot se ér... A legújabbat használtam és tele volt mellette vírussal a gép...

2009. ápr. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Avast-ot használok én is. Itt ajánlották: [link] Azelőtt AVG volt, de az eléggé lassította az öregecske gépemet. Mióta Avast van fent nem szedtem be semmit. Fizetős vírusirtókkal meg nincs kedvem kísérletezgetni.
2009. ápr. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem használ valaki tűzfalat és spykeresőt, akkor tulajdonképpen mindegy milyen vírusirtót használ. Maga a vírusirtó "márkája" olyan, mint máshol: Adidas-Nike-Puma? Ford-Opel-Volkswagen? Panasonic-Samsung-Sony? Kinek melyik tetszik jobban.

PS: én Avastot használok (Home Edition) plusz a Win7 saját tűzfalát és biztonsági programját. XP-n szintén Avast van, Kerio tűzfallal és Spybot S&D-jal. Plusz van egy routerem, amin nincs minden port kinyitva, csak a szükségesek.

2009. ápr. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A nod valóban semmit nemér sztem!

Én már évek óta a kasperskyt használom és semmi virusom!

Ez magába foglalja a tüzfalat kémprogram keresöt és minden egyebet ami csak kell! Igaz nem ingyenes de ami ingyenes az nem véletlenül ingyenes!

Én mindig azt mondom a jót meg kell fizetni! És nem 1 egetverő összeg 1 évre simán megéri!

de javaslom töltsd le a probaverziót 1 honapig ingyenes és probald ki azon a virusokat mennyit vesz észre sztem 10/10 lesz az arány!

2009. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is Avastot használok, és semmi gond sincs vele. Meg vagyok vele elégedve. De fent van mellette a Comodo és a Spybot is. Az Avast előtt volt Smart Securytim, meg AVG-m is, de ezek nem váltak be igazán, egyéb okok miatt.
2009. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nálam már egy ideje router van beállítva + a vistába épített windows deffender + ésszel netezek! Sose volt még vírusom legalábbis nem tudok róla!

De azzal egyet értek, hogy a nod a népszerűségével ellentétben nem túl jó. Amir én próbáltam és ajánlani tudok, azok amit a többiek már írtak, a Kaspersky és az Avast, biztos, hogy vannak kevésbé ismert de jó ingyenes vírusírtók is!

2009. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Comodo firewall free(vírusirtó nélkül,csak a tűzfal)+avast 4.8 home+spybot s&d


Én azt a védelmet használom xp-n.Maximálisan elégedett vagyok vele,nincsenek problémáim a géppel.(pedig nem csak a híreket szoktam olvasgatni).Nem fogja vészesen a gépet,teljesen ingyenes.(nem lesz feketelistás a kalózkulcs,nem kell crackel vacakolni).Csak ajánlani tudom.Előtte volt kasperskym(kis),az még erősebb védelmet nyújtott,de az sajnos erősen fogta a gépemet.Ráadásul az fizetős.Van hozzá ugyan crack,de ritka.A kalózkulcsok meg hamar feketelistásak lesznek.Ha egy erős gépre megveszed,akkor mindenképpen megéri.

2009. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
spywareterminator :)
2009. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen KASPERSKY ÉS COUNTERSPY, miért??

mert a 2 legjobb szoftver.

( [link]

( [link]

2009. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Megtörtént, leszedtem ezt a nagy Kaspersky antívírust... Meggyőző, tetszik a felülete, rendesen megfog mindent, a 10-ből 1 vírust engedett kicsomagolni... Szóval jó!

DE! Messze nem éri meg az árát... A gépem teljesítménye jócskán leesett, a weboldalak sokkal lassabban jöttek be, lassabb lett a p2p (torrent) forgalmam, és míg más vírusírtókkal 150-200-as FPS-el megy a Painkiller (1280*1024*32), addig Kasperskyvel 70-80 fölé nem ment...

A configom: Asus P4 v800, 2,6 GHz Intel Pentium (1 magos), 1,5 GB DDR, 240 GB HDD, nVidia GeForce 8600 GT (512 MB GDDR3)

Jah, és még valami... Minden cracket vírusosnak nézett...

2009. ápr. 30. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!