Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez ugye nem vírus? (Kérdésed...

Ez ugye nem vírus? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
futnak a gépemen a következő folyamatok: Isass.exe Smss.exe.mert azért kérdezem h nincs-e vírusom mert olyan lassú a gépem (winchesterem?) ha zenét hallgatok és egy kicsit is dolgozik a vinyó,éppen h megvillan szaggat a zene.játékokkal nem tok játszani mert akkor is ha megmozdul a vinyo szaggat akkor. most mit tegyek? nem akarom újra tenni a gépemet.avast!nem talált semmit,se a malwarebytes' se, az eset onlinescanner se, a kasperysky se.
2011. okt. 13. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ezek nem vírusok, hanem férgek. A lassúság lehet, hogy nem emiatt van, de ezeket mindenképp le kéne törölnöd a gépedről.
2011. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rákerestél ezekre?

CCleaner el löj ki minden felest

2011. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ccleanert használtam már az előbb
2011. okt. 13. 16:42
 4/10 A kérdező kommentje:
vagy nem töredezett a partíció?
2011. okt. 13. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:

de lehet ezt próbád meg [link]


vagy még ezt is [link]

2011. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ok
2011. okt. 13. 17:42
 7/10 stell-1 ***** válasza:

Üdv

Isass.exe Smss.exe, ezek rendes rendszer fájlok, ha az Windows\system32 mappában vannak,tehát ezek rendben vannak.

\\\\\\

ha zenét hallgatok és egy kicsit is dolgozik a vinyó,éppen h megvillan szaggat a zene.játékokkal nem tok játszani mert akkor is ha megmozdul a vinyo szaggat akkor. most mit tegyek?

\\\

A lassulást én szerintem, a lemez okozza, úgy hogy PIO módban,van a merev lemez.


Ezt ugy veszed eszre hogy ha a CD-rom -meghajtóról minden rendben megy, zene, film,...


Vizsgáld meg ha nincsen a a lemez PIO módban.

[link]

2011. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és hogy lehetne levenni a pio módot?
2011. okt. 14. 10:45
 9/10 A kérdező kommentje:
ja kösz megvan
2011. okt. 14. 10:46
 10/10 A kérdező kommentje:
igazad volt,PIO módban volt a vinyóm! köszi a választ!
2011. okt. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!