Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valami ötlet, hogy tudom...

Horváthné Imelyi B. kérdése:

Valami ötlet, hogy tudom feltörni a férjem jelszavát? Vagy hogy tudok úgy belépni a windows felhasználói fiókjába, hogy ne kelljen jelszót megadnom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 22:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Csak olvasgatni szeretném. Milyen megoldás van?
2011. okt. 28. 07:40
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Remélem rájön a férjed és a szart is kiveri belőled. Én ezt tenném.
2011. okt. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Megkeresem azt a cd-t és átküldöm mail-ban.

Csak a gépet cd-ről kel indítani és kiadja az összes jelszót.Privátba küld a címedet.

2011. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 xd012345 válasza:
Csinálj egy új fiókot,rendszergazda beállítással,oszt tudod módosítani a fiókját :))
2012. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha a gépben bent vagy ak egyszerű!

Megnyitod cmd.exe

Majd beírod:

1. Net Users

Kiadja a felhasználói fiokokat!

2. Net Users fiókneve újjelszó

És a jelszó felülírva! Ha sikrült azt írja ki h a parancs végrehajtva! Aztán kijelentkezel! És belépsz az Ő fiokjába azzal a jelszóval amit az újjelszó helyére írtál! Win xpén garantáltan műkszik :)

2012. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi rosszmájú ember. Ha a nő akarja feltörni a gépet akkor gonosz boszorkány, ha egy pasi a nőjét az rendben van? Na ezért utálom az összes féreg magyart.
2013. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a helyedben kikapcsoltam volna a név kiírását, mert így tényleg gáz lehet belőle. gondolom, ebben az esetben már mindegy, de legközelebb figyelj oda, csak jó tanács
2013. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kissé elkésve: BIOS Settings-advanced-bott first place-cd. Kiírod cd-re a linuxot, aztán beteszed, indítás, és olvasgathatsz is!
2014. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!