Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagy baj van a gépemmel! Ki...

Nagy baj van a gépemmel! Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A Spyware Terminator-ral minden nap lefuttatok egy gyorsvizságaltot. Tegnap 4 vírust talált. Ebböl 2 ártalmatlan viszont 2 Trójai volt. Töröltem őket, viszont az egyik Trójainál azt írta, hogy a fájl nem létezik. Utána azt javasolta, ohgy indítsam újra a gépet. Ezt megtettem de ezután bekapcsolás előtt kiírt ilyen kék nemtudom mit, de ilyenek voltak rajta, hogy Spayware Terminator, Total Failes, Failed Enabled vagy ilyesmik. Magától tovább megy pár másodperc múlva. Amikor a gép bejelentkezik, nem jelenik meg SEMMI(!) csak a háttérkép. Most is csak úgy tudtam netezni, hogy a Ctrl+Alt+Del kombinációval megnyitottam a Windows Feladatkezelőt és "Új feladat" menüpont alatt megnyitottam. Mit tudok csinálni?
2011. nov. 3. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Formázd le az egész winyod és tedd ujra az op rendszert!!! problem megoldva
2011. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt az Online Scannert futtasd le, TRÓJAID van!

[link]

2011. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző gépemmel történt meg ugyanez, sőt odáig fajult a dolog, hogy merevlemezt is cserélni kellett benne. Trójai beleásta magát az operációs rendszerbe.

Ezen gépen már több évre megvett ESET Smart Security5 van. Inkább fizetek, de nekem a sz* ingyenes "védelem" nem kell!

2011. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kék nem tudom mi: Kékhalál. Súlyos hibánál jelentkezik.

[link]

2011. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 13:17


A hozzászólásodból ítélve nem vágod te ezeket a dolgokat.

A szar ingyenes védelmen jót mosolyogtam, hidd el hogy össze lehet rakni olyan vírusirtó meg tűzfal párost ingyenesből ami felér az agyonsztárolt méreg drága ESET-tel, sőt még akár jobbat is.

Azt meg nem hiszem el hogy egy trójai miatt vinyót kellett cserélni, legrosszabb esetben is egy újra partícionálás és teljes formázás megoldja.

2011. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] én még ezt is lefuttatnám csökkentet módba és ezt is [link]
2011. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szarakodj.. :D tedd ujra az op rendszert és probléma megoldva
2011. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!