Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy ip címet használ több gép...

Egy ip címet használ több gép (router miatt) itthon, elég egy vírusírtót venni, vagy külön kell minden gépre?

Figyelt kérdés

nekem vki ezt mondta, bár ő sem volt biztos benne és én sem tudom, hogy ez igaz-e.eset smart security 5 lenne rájuk.

mondjuk hallottam vmi belső ipk-ről ami minden gépnek van, meg hogy a routeré a szolgáltató által adott külső, vki erről vmit.. szóval a lényeg elég-e egy vírusirtóra beruházni az védi a hálózaton lévő többit ha routert használok?


2011. nov. 7. 13:43
 1/4 PapaJoe ***** válasza:
Minden gépre kell az ESET Smart Security-t telepítened!Függetlenül attól,hogy a routeren van tűzfal.
2011. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát akkor nem jó ha ugyanazt a vírusirtót telepítem az összes gépre?...mindegyikre külön kell venni:(
2011. nov. 7. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem több gépre is feltudod telepíteni ugyanazt a vírusírtót, ha már megvetted.
2011. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja ezt jobb lenne biztosan tudni, mert akkor azért lehetne vele spórolni nem is kicsit. mert az alap kérdésem lehet rosszul fogalmaztam az ez lett volna ahogy írtad, hogy 1 darab vírusirtót veszek és azt teszem fel az összes gépre. mert a router miatt egy ip címünk van, és ha ez működne, csak ezért gondoltam.
2011. nov. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!