Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítenél a vírus irtóval...

Segítenél a vírus irtóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Buta kérdés tudom, de 5 nap múlva lejár a gépemen a védelem (avast) és nem tudom, hogy hogy tudnék rá újat letölteni. Vagyis a konkrét kérdésem az végülis az, hogy először le kell törölnöm ami most rajta van? És hogyan?

Sokan biztos kinevetnek, de én tényleg nem vagyok egy zseni a számítástechnikában.

Köszönöm a segítségedet.


2011. nov. 10. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha úlyra szeretnéd rakni az Avast-ot, akkor nem elég uninstallálni, hanem még a regedit-ből is kikell szedni minden Avast-al kapcsolatos fájlt,

Ha nemszeded ki a gépedből ezeket a fájlokat vagy mappákat akkor az Avast ujrarakásánál észlelni fogja a régi Avast licenses idejét.

2011. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


De ezt mégis, hogy kell csinálni??

2011. nov. 10. 16:58
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha az ingyenes van, akkor jobb egér a tálcaikonon, és regisztrálási információk.
2011. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit letörölni meg újrarakni, ha free verzió akkor egyszerűen újraregisztrálod és 1 évig megint jó.
2011. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én ezt mindet értem, de nem ingyenes, mert 5000 Ft-ért rakták rá egy éve. És most nem igazán akarok érte fizetni, meg eleve csak úgy vállalnák, hogy egy hétig laptop nélkül maradnék. Ezt nem akarom, mert egy csomó beadandóm van, ezért próbálok szőke nő módjára ,,okoskodni".
2011. nov. 10. 17:13
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor a programok telepítése/törlésénél egyszerűen eltávolítod, vagy használod az avast saját eltávolítóját:

[link]

De csökkentett módban kell futtatni!

Utána újraindítod a gépet, letöltöd az ingyeneset innen:

[link]

Feltelepíted, beregisztrálod és 1 évig jó.

2011. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Letöröltem, újraindítottam.

Mi az a beregisztrálás?

Tudom, nagyon gyenge vagyok....

2011. nov. 10. 17:27
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát előszöris hozd elő a futtatás-t (Home + R gombkombináció)

Azután beírod hogy : regedit nyomsz egy entert és behozza a Beállításszerkesztőt.

Ott van 5 főmappa.

HKEY_CLASSES_ROOT -ot megnyitod (1klikk) és ott megkeresed az .avastlic és az .avastsounds mappát és mind a 2-tőt kitörlöd.

HKEY_CURRENT_USER -ben a Software mappából kitörlöd a AVAST software-t

HKEY_LOCAL_MACHINE --> SOFTWARE --> Wow6432Node --> AVAST software -t is kitörlöd.

-->SYSTEM --> ControlSet001 --> services --> avast Antivírus!-it is

--> CurrentControlSet --> services --> avast Antivírus! -t megint


Hát most gyorsan csak ennyit tudtam megkeresni, ezeket a mappákap mint kikell törölni de csak azt amit leírtam, ha rosszat törölsz le vagy mástis letörölsz akkor lehet hogy az egész oprendszer elszáll :D

(ezt persze az uninstallálás után kell.)

2011. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

És melyiket töltöm le, ha rámentem arra a linkre, amit linkeltél?

Nem akarlak idegesíteni, de ez nekem nagyon magas.

2011. nov. 10. 17:30
 10/17 anonim ***** válasza:
a legelső az (Free Antivirus)
2011. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!