Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a baja a gépemnek? Lehet...

Mi a baja a gépemnek? Lehet vírus? Valaki segítsen légyszi.

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tegnap reggel mikor bekapcsoltam a LAPTOPOM több hiba üzenet jött fel , hogy az AVAST nem képes a Bejövő levelek ellenőrzésére , AVAST nem képes a kimenő levelek védelmére, ellenőrzésére meg ijeneket dobott fel. rámentem,hogy "OK".Megakartam nyitni a Google Chrome-t erre feljött egy ablak ,hogy " Chrome.exe-Alkalmazáshiba" és hogy nem tudja megnyitni.Ha a mozillát nyitottam meg akkor se volt jó.Később észrevettem ,hogy az egész beépített egér és billentyűzet rosz. Nem tudtam se egeret mozgatni se írni semmit se,egy egeret csatlakoztattam azt azzal próbáltam valamit csinálni. Az Avast jelzett pár vírusos fájlt , azokat töröltem,de lehet maratt 1-2 azt most azért van ez az egész..most szinte használhatatlan a gépem...:/ így másik gépről írtam.


(( Nem tudom mibaja lehet a gépemnek, de ha valaki tud nekem segiteni légyszíves írja le mitcsináljak, vagy mi a teendő.Előre is köszönöm.))


2011. nov. 5. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem is vírus ez töltsed le [link] meg ezt is [link] és még ezt is [link]


így kell használni aKaspersky Rescue Disket http://www.youtube.com/watch?v=xWW4DYt-8Mo&feature=related

2011. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd le az Avast-ot..... és miket ír vírusosnak??
2011. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leszedtem a Viperrescue-t , futtattam, és most nem talált vírust,de még mindig nem tok netre felmenni, és a billenytűzetem se jó. (laptopom van)
2011. nov. 5. 18:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudja valak mi a gond?
2011. nov. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!