Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset Nod32 Antivirus 5?

Eset Nod32 Antivirus 5?

Figyelt kérdés

(5.0.94.0)

Hol találok hozzá érvényesítő felhasználóneveket és jelszavakat?


2011. nov. 13. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Újságos kódokat itt:

[link]

De ezek 1 hónapra szólnak.


Ha meg valami tört cuccokra gondoltál azt felejtsd el.

2011. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Feltudnál világosítani mik is azok az újság kódok? Mert én eddíg a 4.0.474.0-ás nod-nál egyszerűen beírtam egy felhasználónevet és egy jelszót amit interneten kerestem, ezután máris +1 hónapig jóvolt minden, de ehhez nemtalálok sehol ilyen felhaszálóneveket/jelszavakat.
2011. nov. 13. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit te beírtál felhasználó nevet és jelszót valószínűleg az is ilyen újságos kód volt. Én is azt linkeltem az első válaszban ahol ilyeneket találsz.

Az újságos kódok azok, amiket az ESET kiad a nevesebb újságoknak, mint pl Chip, Gamestar stb...

Ha megveszed az újságot akkor találsz benne egy 1 hónapra jó legális ESET kódot. Ezeket a kódokat az újságokból írják ki arra a weboldalra. Előnye hogy ingyen van legális ESET kódod. Hátránya hogy havonta újra kell regisztrálni.

2011. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült aktiválnom. Kár hogy mindíg keresgetnikell majd a kódot de legalább jó megoldás.
2011. nov. 13. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm sikerült aktiválnom. Kár hogy mindíg keresgetnikell majd a kódot de legalább jó megoldás."nem kell ha így csinálód http://www.youtube.com/watch?v=VvCAg1_oD3U


[link]

2011. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
BCDC++ ! Ott sokaknak van hozzá generátor. Keresgéljél. De inkább ajánlanám neked az Avast.hu oldalt, az Avast is kifogástalanul jól működő vírusirtó egy személyi felhasználó számára, ráadásul magánszemélynek egy rövid regisztráció után tök ingyenes 180 napig. És kapod a kódot is.
2011. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!