Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kb. mennyi ideig szabad...

Kb. mennyi ideig szabad egyhuzamban bekapcsolva legyen egy számítógép?

Figyelt kérdés

Ha ez segít, akkor pár adat:

- Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550; 2.33 GHz

- RAM: 2 GB

- System type: 32-bit- operating System


2011. nov. 14. 03:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármeddig. Ennek nincs korlátja. Pontosabban addig lehet egyfolytában bekapcsolva amíg áramszünet lesz, vagy valamely alkatrész tönkre nem megy.
2011. nov. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha winfost használsz úgyis rebootolgatnod kell.
2011. nov. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Gyakorlatilag ha a megfelelő hűtés biztosítva van, akkor bármeddig. (Márpedig az biztosítva szokott lenni, máskülönben egy órát sem bírna ki egyfolytában.) Bár igazából ha nincs használva huzamosabb ideig (ezalatt több órát értek) a gép, célszerű kikapcsolni, egyrészt azért nem mindegy, hogy mennyi ideig zabálja az áramot, másrészt meg egy bizonyos elterjedt operációs rendszer - meg a sok sz*r driver, amit alá írnak - nem mindig örül, ha napokig egyfolytában használod. Belassulhat, ha sz*r valami driver, akkor szép lassacskán elzabálja a memóriát, meg hasonlók. De egy sima Ubuntu Linuxos géppel már volt dolgom, ami szerverként funkcionált, és csak áramszünetkor volt kikapcsolva. Simán bírta, pedig nem volt egy extra gép, sima hagyományos PC.
2011. nov. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
23%
szerintem a te f...os géped 1 napigsebírná ki bekapcsolva 2GB SD ramos sza...rrral mit akarsz fiam?! mennnyé a bódba és cseréld le a pi..csába egy sokkkal drágáb feltuningolt gépre oszt jóvan :)
2011. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!