Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet korlátozott fióknak...

Hogy lehet korlátozott fióknak megszüntetni az írásvédettséget?

Figyelt kérdés
3 partíció van. Ebből kettő írható/olvasható a korlátozott felhasználói fióknak, a harmadik valamiért nem. A rendszergazda természetesen tudja írni az összeset. Amikor a korlátozott fiókból próbálok írni a harmadik partícióra, azt írja írásvédettség miatt nem végrehajtható. Hogy lehet megszüntetni ezt az írásvédettséget? Egyáltalán mikor kapcsoltam be, és a többi akkor miért nem írásvédett?
2011. nov. 19. 16:56
 1/2 anonim válasza:
Jobb egér hosszan, a megjelenő táblán kiválasztani a tulajdonságoknál a biztonságot, azon belöl egy jelölő négyzet, ha teli akkor írásvédett, rákatt és már nem az, persze leokézni.
2011. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilván ilyen triviális megoldást már próbáltam keresni. Sokkal mélyrehatóbb a problémám.


Egyébként a válaszban leírt dolog partíciókra nem is működik. Mi több a mappákon sem teljesen úgy ahogy le volt írva, így nem tudom az mi akart lenni:O Lehet másik oprendszer...

2011. dec. 14. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!