Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az lehet, hogy vírust kaptam,...

Az lehet, hogy vírust kaptam, feltelepítettem a NOD32-t, majd kerestettem vele a vírust, de nem talált vírust?

Figyelt kérdés
Vagy megtalálta és kérdezés nélkül kiirtotta? V köddé vált a vírus?:D Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 22. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a NOD nem jelez vírust, talán nincs is. Miből gondolod, hogy vírusod van?
2011. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert kiírta, h trójai vírusok vannak a gépemen, miután mikor bekapcsoltam a gépem magától elindult vmi PC átvizsgálás.
2011. nov. 22. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek jó része kamu, hogy megvedd a drága vírusirtót...
2011. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, és azt írta az állítólagos vírusomra (Win32/Fakevmi meg Win32/Bluster), hogy tényleg csak a legális megvásárlást akarja kicsikarni. De akkor hogy tudnám eltüntetni, hogy ne írja ki mindig 10 perc gépátvizsgálás után, hogy egyre több vírusom van? És addig nem is enged használni semmit.
2011. nov. 22. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy HAMIS virusírtó települt gépedre. Szedd le a NOD-ot (ha nem innen töltötted le:

[link]

Az lenne a legjobb, ha az Online Scannert futtatnád le:

[link]

2011. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. nov. 23. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!