Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet feltörni?

Hogy lehet feltörni?

Figyelt kérdés
valami nagyon fontosat kellene megtudnom egy ismerősöm iwiw-es levelezéséből. Tudom gáz dolog de itt most nem ez a lényeg. Valaki tud segíteni hogyan törjem fel, ha csak az email címét tudom?

2011. nov. 30. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el. Elmondom neked hogy itt senki nem fogja elmondani hogy hogy kell...
2011. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szétnéznél itt a kérdések között, látnád hogy minden nap van egy idióta aki fel akar törni vagy facebookot, vagy valamelyik emailt vagy akármit...

De minden nap le kell írnunk hogy felejtsétek el...

2011. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez egy elég idióta kérdés és nem kifejezetten etikus nehogy kopogtasson a rendőrség :)


DE a többiekkel ellentétben én tudok egy módszert hogy megtudd a jelszót. szerintem 100 ezer forintért egy vacak iwiw jelszót bárki oda adna. Én oda adom az enyémet ha kell :) 50 ért is hehe

2011. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez könnyű, áldozz pár évet (olyan 5-10 elég lesz lehet) és pár millió (10 millió talán elég) forintot informatikai tanulmányokra, majd még pár hónapot, hogy találj egy biztonsági rést és ha szerencséd van, sikerül! :)


Ugyan mit számít, hogy 10 év és 10millió kellett hozzá... :)

(Sarkított példa, de a biztonságtechnikai képzések árai tényleg milliókban mérhetőek!)

2011. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!