Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet megtalálni a...

Remélemnincsilyennév kérdése:

Hogyan lehet megtalálni a rejtett fájlokat? Még régen csináltam de nem emlékszem, hova mentettem és mi volt a nevük.

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég nehéz így megkeresni. Első lépésként legyenek láthatóak a rejtett mappák (vezérlőpult/mappa beállításai/nézet - rejtett fájlok, mappák... megjelenítése).

Után próbálj emlékezni, hol lehettek. Mivel nem tudsz mi alapján keresni, esetleg egy-egy mappa méretéből tudsz következtetni arra, hogy ott van valamilyen tartalom. De ha beraktad valahova a Windows mappa mélyére, csak nem tudod hogy ott van, reménytelen és lehetetlen minden mappát átnézni. Olyan program nincs, ami majd név nélkül bármit megkeres. Vagyis név nélkül minden találatnak számít, és lesz egy ömlesztett adatod.

Ha mondjuk tudod, hogy rar volt, rá tudsz keresni a rar fájlokra. De ha csak egy mappában átlagos fájlok voltak, amiből van ezer másik a gépen, megint nem hatásos.

2011. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

beszoktunk rakni a gépbe egy Linuxos CD-t,

nem telepítjük,csak simán futtatjuk,

és ez mindent látni enged,olyat is ,amit a windows egyébként eltakar

2011. dec. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Total Commander,Beállítások,Általános Beállítások,Képernyő!

Ott lesz hogy system vagy rejtett file ... ki kell pipálni!

2011. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!