Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit jelent az, hogy folyton...

Mit jelent az, hogy folyton felbukkan egy üzenet az avg-től? Az avg nagy mértékű memória használatot észlet a következőtől: internet explorer. Javasoljuk, az oldal bezárását, majd ismételt megnyitását. "

Figyelt kérdés
Hiába zárom be és nyitom meg újra, ugyaúgy kiírja rövid idő eltetltével. Nem rég frissítettem az internet explorert is már 8-as verziójúra. (Bár nem tudom mennyire számít ez frissnek... Ez az új gmail sem olyan jó, egymás felett vannak írások.Pedig pont emiatt frissítettem, mert kiírta, hogy olyan régi verziójú internet exp.-t használok, hogy egyes funkciók nem működhetnek megfelelően.É ugye frissítettem, de még mindig vacak az is. De a legújabb internet exp.-hez pedig asszem úra kellene telepíteni a gépem, azt meg nem tudom.) Szóval...
2011. dec. 13. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallod. Szabadulj meg ettől a szarhalomtól, amilyen gyorsan csak lehet... Használj valami jobbat (kb az összes ezen kívül)
2011. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj valami normális böngészőt. Chrome, Firefox, Opera.
2011. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bembinó ***** válasza:
A fos Avg saját magát észlelte de rákente az explorere :D Amúgymeg próbálj ki más böngészőket ,de csodát ne várj egyiktől se mindnek ugyan az a funkciója.
2011. dec. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Chrom-ra váltottam. Sokkal gyorsabb is. De még nem tudom, pl az előzményeket hogyan lehet törölni...
2011. dec. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!