Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusirtó a jobb?

Melyik vírusirtó a jobb?

Figyelt kérdés

Eset Smart Security 5


Vagy


AVG Internet Security 2012



Erre a 2 lennék kíváncsi csak!


2011. dec. 24. 10:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Illetve még utólagosan oda írnám az


Avast Internet Security 6


Eset Smart Security 5


AVG Internet Security 2012


Szóval ez a 3 lenne akkor!

2011. dec. 24. 10:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Az AVG-re mondják hogy jó, de én pedig tudom, hogy rengeteg hamis riasztást vág eléd... Én az Avast!-ra szavazok, akár az ingyenes, akár a fizetős változatát használod. Nekem bevált az ingyenes változat.
2011. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az Avast-ra szavazok...
2011. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én mindegyiket kipróbáltam már.

Nálam csakis az AVAST!!!!!!!!!

Mert pl: a leggyorsabb reagálású, legkisebb rendszerigényű, leggyorsabb frissítésű (naponta többször is)...

2011. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Eset a legjobb egyátalán nem lassítja a géped és szinte nincs hamis riasztása. Ha játszás közbe hackelsz akkor meg ki kell kapcsolni aztán annyi.
2011. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez megint egy olyan kérdés aminek sok értelme nincs, mert mindenki a saját kis kedvencét fogja ajánlani, nincs olyan hogy legjobb vírusirtó, mindenkinél más válik be.


Amúgy mindhárom elég jó, nálam volt fent avast IS, meg voltam vele elégedve. Volt fent AVG IS is, azzal sem volt bajom, a 2012 meg főleg egész jó lett.

Most az ESS5 van fent egy ideje, kisebb problémák vannak még vele, de folyamatosan dolgoznak rajta, még pár frissítés és kiforrja magát ez is, nagy baj most sincs vele, szóval mindhárom jó, egyikkel sem nyúlsz mellé.


Én is inkább csak kíváncsiságból váltogatom őket néha, mert szeretem kipróbálni az új verziókat, nem azért mert baj lenne valamelyikkel.

2011. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!