Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem nyílik meg a 192.168.1.1...

Nem nyílik meg a 192.168.1.1 router menü?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy PC + laptop + TP link router. Jezuska hozott egy okostelefont. Jelszot elfelejtettem a routerhez. Reseteltem, de az adott oldal, link alatt nem tudom módosítani a jelszavamat. Ebben kérném a segítséget!


----------------------------------------------------


Reset után beírtam a böngészőbe: 192.168.1.1 Erre azt írta ki: " Username or Password is incorrect.

Please refer to the troubleshooting below:



Is the "Caps Lock" enabled on your keyboard?

The username and password must be lowercase, please ensure that the "Caps Lock" LED is disabled on your keyboard and try again.


Forgot your username or password?

Please reset the device to the factory default settings if you have forgotten your username or password. The default username and password are both set as "admin".

Note: The settings will be restored to factory default after the resetting.


How to restore the device to the factory default settings?

Firstly locate the reset button on the rear panel of the unit, whilst the device is powered on press and hold the reset button for more than 5 seconds, the device will then reboot and restore itself to the factory default settings."


Okostelefonom ezután simán feléptem, most már van rajta net :) Jelszót nem kért! Laptop: miután a resetet megnyomtam, laptopon gondoltam kéri majd a jelszót, de ennek ellenére a 8 számjegyű azanosítót kérte a router aljáról! Beírtam és a laptopon is van net! De még mindig a 192.168.1.1 még mindig nem jön be, mi lehet a gond?


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 26. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem 192.168.0.1 véletlenül?
2011. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A böngésződben valószinűleg eltároltad a user/passt, és az meg automatikusan beírta. Töröld a jelszót, vagy próbáld másik böngészővel. A jelszavakat lehet, hogy csak mindet egyszerre tudod törölni. (Más weboldalakhoz is törölni fogja)
2011. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem véletlenül NOD32/ESS 5 -öt biztonsági programot használsz a gépen? Mert azok ehhez hasonló konfliktusba kerülnek.

Így háríthatod el a problémát:

[link]

2011. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

P.O.C. válasza után mentem mivel tényleg ESET -et használok! Sikerűlt belépnem, hálám üldözni fog!


BOLDOG KARÁCSONYT!!!!


Válaszokat köszönöm Mindenkinek!!!!

2011. dec. 26. 13:13
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Neked is, és BÚÉK! :)
2011. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

K G válaszára:


1.1 -et írnak arouter aljára, de köszönöm válaszod!


Merry X-mas!!!!

2011. dec. 26. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!