Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a vélemény az AVAST Home...

Rózsa SándorEteleix. kérdése:

Mi a vélemény az AVAST Home Edition v6. 0.1367 vírusirtó magyar változatáról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Évek óta Avast megy nálam, de persze nem magában. Az ingyenesek közt ez nyújtja a legátfogóbb védelmet, még, ha a felismerése nem is tökéletes - amit sokan szidnak, megjegyzem okkal, viszont az eltérés mindössze néhány százalék, sokszor egy sincs. Másik nagy hibája, hogy az új kártevők későn kerülnek az adatbázisba, de ezt ki lehet küszöbölni úgy, hogy nem csak az Avastra hagyod a gépet - mivel felteszem, hogy ingyenes és legális, átfogó védelmet szeretnél a gépedre, és nem akarsz havonta kódokkal bajlódni, vagy reklámokat nézegetni minden frissítéskor.


Mellette néha lefut egy Malwarebytes Anti Malware, meg egy ESET Online Scanner, van hozzá egy jó tűzfalam, és ez elégnek bizonyul hozzátéve, hogy ésszel netezek. Rendszerint ezek sem találnak kártevpket a gépemen, de jobb biztosra menni.

2011. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

a legjobb! persze én kiegészítettem személyi tűzfallal.

meg kémprogram keresővel,amit havonta 1 szer futtatok. szóval nem állandó védelemre van kapcsolva. soha egy vírusom nem volt. még akkor sem ha vírusos oldalra mentem.

2012. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!