Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Észrevettem valami "total...

Észrevettem valami "total spy" nevű programot a gépemen, majd később egy "LAN spy" programot. Mik ezek a programok, mire használják, hogy lehet eltávolítani, honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Előre is kköszönöm a válaszokat, de kérlek ne küldjetek ilyen idegesítő "inkább legózz", meghogy "építs hóembert" válaszokat, mert nem tudok meg belőle semmit, és még idegesít is.
2011. dec. 30. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy keylogger szerű program. Ha be van állítva, képes elküldeni az infókat egy adott mailcímre.


- Képernyőmentések adott időközönként

- Billentyűzetleütések, pl skype. Így a kíváncsi pontosan megfigyelheti mit csinálsz a gépen.

- Jelszavak lopása stb ..

2011. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azta.Én meg még azt hittem csak én teszek Ardamaxot meg egyebet a gépre.
2011. dec. 30. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Valaki kíváncsi rád. :D Esetleg a barátnőd féltékeny.
2011. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És hogy tudom kiírtani a gépről?Meg az ESET smart security t is, mert valami ilyesmi is van itt, csak az tudom hogy mit csinál, azt nem hogy mi és mikor.
2011. dec. 30. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
AS keyloggereknek pont az a lényege, hogy eléggé nehéz kiirtani őket. jobban jársz egy friss telepítéssel.
2011. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ESET Smart Security az vírusirtó + tűzfal, azt ne írtsd ki :D
2011. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó azt tudom, csak engem a "szülői felügyelettel" kémkedtek, azt lófa++t tűzfal, maga a kémprogram, úgyhogy leszedtem egy másik vírusírtót.
2012. jan. 1. 10:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Spybot Search and Destroy programot ( [link] magyarul is tud.

Ez majd levadássza neked a kémprogramokat.

2012. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!