Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a Vodafone Magyarország...

Mi a Vodafone Magyarország e-mail címe?

Figyelt kérdés
A honlapon az elérhetőségnél nincs e-mail címük, és máshol se találtam meg. Elképzelhető, hogy egy távközlési cég a 21. században nem tart fenn e-mail-es ügyfélszolgálatot?..
2012. jan. 6. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

[link]


üdv:)

[link]

2012. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Van online ügyfélszolgálat. Igaz ez nem e-mailes, hanem lényegesen interaktívabb.
2012. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az elérhetőségek oldalon csak a kockázatkezelési csoport címe van (ha jól látom), az online ügyfélszolgálaton pedig nincs olyan menüpont, ahol megkérdezhetném, hogy mitől keletkezett újabb 2 év hűség a számomhoz... Konkrétan ez történt és gondoltam, hogy e-mailt írok nekik, vagy valahol online megkérdezem, de egyelőre nem találtam lehetőséget erre.
2012. jan. 6. 12:42
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
hívd fel a 1270 et
2012. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
58%
ugyfelszolgalat@vodafone.hu
2012. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ugyfelszolgalat.hu@vodafone.com

Mikor nekem volt szükségem valamire tök ideges voltam hogy miért nem lehet a honlapra leírni a címet.

A fél internetet átnéztem én is mire megtaláltam, nem értem miért kell így eldugni.

2012. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Mi lett az ügyed vége ? Nekünk is ez van... :/
2012. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért elmennek a ...-ba tényleg hogy nem lehet egy k...a email cimet megadni, az a car hogy nem vagyok vodás, viszont az usb-és internetem az , igy ha azzal van gondom akkor a rendszer az online ügyintézést ajánlja fel ahol ugyebár regisztrálni kell vodás számmal, meg amugyis minek regisztrálnék ha csak kérdésem van, direkt bonyolitják meg, mellesleg most virust kaptam a mobilsticktől , ezirányba akartam érdeklődni.
2013. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyfelszolgalat.hu@vodafone.com ez a helyes cim, ide irtam én is, és küldtek visszajelzést rögtön
2013. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Newmi1 válasza:
100%
Ez meg az angol consumer@help.vodafone.co.uk , ha valakinek szüksége lenne rá!
2015. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!