Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki mondana egy jó, keveset...

Valaki mondana egy jó, keveset foglaló ingyenes vírusirtót?

Figyelt kérdés
Próbaverzió is jó.
2012. jan. 8. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlalában nem az elfoglalt területükkel van a baj. Inkább azzal, hogy a proci 30%-át megeszik egy egyszerű programindításkor és belassul a gép + nem is véd.
2012. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használd a Microsoft Security Essential-t. Többeket rosszullét kerülget ugyan ennek hallatán, de csak azért, mert előítéletesek és semmi tapasztalatuk a programmal kapcsolatban.

Az én gépemen ez fut, és meg vagyok vele elégedve. Ezelőtt évekig a Norton Internet Security volt fent, és amíg fent volt, egyetlen vírust sem sikerült beszednem.

Az ősszel kedvem támadt kipróbálni a Microsoft Security Essentials-t, feltelepítettem, és azóta is ez fut a gépemen. Ingyenes, gyors, hatékony, nem zabálja a memóriát és rendszeresen frissíti magát.

2012. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Avast például.
2012. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vipre például nagyon lefogja a procit.
2012. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!