Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Kaspersky Internet Security...

Zokniszörny kérdése:

A Kaspersky Internet Security 2012 okozhat állandó lefagyást?

Figyelt kérdés
A történet a következő: októberben a gépem sikeresen összeszedett egy férget. Volt vírusirtó a gépemen (Eset Smart Security), ami mit sem ért, így elkezdtem más vírusirtókkal próbálkozni, végül a Kaspersky Internet Security 2011-es próbaverziója sikeresen karanténba zárta a férget és törölte a fertőzött fájlokat. A próbaverzió használati időtartama végül december 20.-án járt le, azóta egészen tegnapig védelem nélkül volt a gépem (Windows tűzfalat visszakapcsoltam erre az időre, de az nyilván nem nyújt tökéletes védelmet.) Tegnap megjött a Kaspersky Internet Security 2012 1 évig tartó eredeti verziója. Mivel a próbaverziót nem töröltem le a gépemről, ezért csak szimplán beírtam a licenszkódot. Azóta viszont a gépem állandóan lefagy, amit korábban a próbaverzió alatt sosem csinált. Ez lehet attól, hogy a Kasperskyt újraindítottam? Vagy esetleg időközben vírusos lett a gépem újból? Tegnap próbáltam lefuttatni víruskeresést, de a gépem abba is lefagyott... Ha letiltom a védelmet, semmi probléma. Hogy oldhatnám meg ezt a problémát? Segítsetek! Nagyon bántana, ha kiderülne, hogy több ezer forintot kidobtam az ablakon, mert nem tudom használni a vírusirtót. :(
2012. jan. 11. 23:14
 1/4 anonim válasza:

Szia.

Elsőnek azt mondanám,nemhiszem, hogy az Orosz csoda fagyást okozna spontán.Énis a Vodka szürcsölgető Kaspersky Internet Security 2012-t használom, bár próbeverzióban.

Az én gépem is észrevehetően lassabb mint eddig!

Amikor én keresgéltem vírusírtókat 1 teljes éjjszakám ment rá!letöltötem 1-et lefutatam a víruskeresést, volt ami talált ezt azt, volt ami nem :( Nincs 100%-os Vírusírtó. Amit ajánlanék, szedd le a Jelenlegi Vírusírtódat,nézesd át a gépet több programmal, és miután kész, telepísd megint a Kaspersky-t ! Nagyon erős és jó program én csak ajánlani tudom.Lehet pechhedre oylan vírust, vagy fenyegetést nyeltél be amit a Kaspersky nem ismer. Előferdülhet.

Ha ez sem hoz javulást formázd a gépet, és Kaspersky Internet Security 2012 :)

Sok szerencsét előre is.

Peace!

2012. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2012. jan. 12. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy magában a Kaspersky hibája. Én istenként tisztelem és használom vagy 5-6 éve már.

"Ha letiltom a védelmet, semmi probléma." - innen olyannak hangzik mintha valami más termék real time védelmével akadna. Bár mivel már fertőzött volt a rendszer akár bármi más lehet. Tedd újra a gépet azt jó lesz. És ami a legfontosabb nem dobtál ki semmit az ablakon, jól tetted hogy megvetted.

2012. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom újratelepíteni a Kasperskyt. Köszönöm ezt a választ is!
2012. jan. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!