Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Azt hogy lehet megycsinálni,...

Azt hogy lehet megycsinálni, hogy az XP csak bizonyos időszakban kérjen bejelentkezési jelszót?

Figyelt kérdés
Pl.: 21-5 óráig kérjen jelszót. Egy bizonyos személy elől szeretném letiltani a gépet.
2012. jan. 21. 09:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha programmal megoldható az is jó! :-) A lényeg az, hogy ne tegyen kárt a rendszerben, vissza lehessen állítani, és persze a jelszó.
2012. jan. 21. 09:59
 2/15 anonim ***** válasza:
talán van erre progi, de nem biztos. Ha egy kicsit is ért a géphez az a másik, csak átállítja a BIOS-ban az órát aztán annyi...
2012. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem ért. Amúgyis a Windows nélkül lehetetlen átállítani az órát, ő pedig ezen az időszakon kívül nem gépezik ezen a gépen.
2012. jan. 21. 17:56
 4/15 anonim ***** válasza:

"Windows nélkül lehetetlen átállítani az órá"


Tehát BIOS-ban nem tudod az időt átállítani?


[link]

2012. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nálam nincs szerintem BIOS vagy legalábbis még nem láttam. A gép amikor bekapcsol kiadja a Toshiba logót, és vagy bootolok valamiről (F12-vel), vagy ha nem csinálok semmit akkor indul a Windows.
2012. jan. 21. 18:03
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem sincs igazán, de neki végképp semmi gőze sincs arról, h mi az a bios.
2012. jan. 21. 18:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Minden gépben van BIOS. Bekapcsolás után nyomod a "DEL" billentyűt és már ott is vagy... Akkor ismerkedj vele...
2012. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó, de nem térhetnénk vissza az eredeti témára? A BIOS nem lényeg, csak az időzített kódolás.
2012. jan. 21. 18:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs ilyen program, mert ha már megy a windows akkor nehezen tudom elképzelni, hogy egy programmal lezárnál egy egész oprendszert, amíg nem kap egy kódot...
2012. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1. Nekem nem jön be a BIOS, mert lefagy a terminál.

2. Akkor mit csinál akkor, amikor van a windows zászló és alatta mennek a kék csíkok?

2012. jan. 22. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!