Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A netbookomon eredeti WinXP...

Janesz1000 kérdése:

A netbookomon eredeti WinXP lett rátelepítve. A drágalátos géptechnikus az XPmen elindította az autofrissitést és ezáltal mint más embereknek is beadta az "Előfordulhat, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált" című szöveget. Ezesetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hallottam már .dll fájl beillesztéséről, illetve új crackelésről de nem találtam se dll-elt se cracket ezesetnben kérem a segítséget. Lehetöleg értelmes és normális emberek írjanak válaszokat ( olvastam egy két noob hozzászolást ilyen kérdéseknél).
2012. jan. 23. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg eredeti a rendszer, akkor nincs más dolgod, mint aktiválni.
2012. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos itt kezdődik a probléma, hogy aktiválva van mivel szervizbe ez megtörtént.
2012. jan. 23. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szervizben telepítették? Ott nem nagyon foglalkoznak a te eredeti példányoddal, felrakják a kalózverziót, és kész. Talán ez a gond. Ellenőrizd le, hogy a CD-kulcsod megegyezik-e a matricán levővel. Ha nem, akkor írd át, és aktiváld újra.
2012. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszod és segítséged :)
2012. jan. 23. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt letöltöd, aztán leszedi a WGA-t (eredetiség ellenőrző).

[link]

2012. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!