Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az én gépemet használja a...

Az én gépemet használja a kóterba más is néha (kölcsön szoktam adni). Hogyan tudnám beállitani h a jelszavaikat visszatudjam lesni? :D PL:skype, faceee, msn.

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hehe... =P Na ennek rengeteg megoldása van, Pl:ha 1 kicsit vadászol Google-n akkor találsz keylogger-.Ez egy egyszerű kis program, háttérben fut,a másik személy nem észlel belőle semmit és a létező összes billentyű gombot amit lenyomott rögzíteni fogja neked,szóval így nem csak a jelszavakat,hanem akár a Facebook,Skype stb. üzeneteit is visszaolvashatod. Na persze óvatosan töltögess le ilyeneket,mert valamelyik komoly vírusokat is tartogathat (programozótól függ,hogy rakott-e bele) és általában a vírusirtók se kedvelik,tehát ők is sikítanak ezért,de az megoldható,hogy hozzáadod a kivételekhez. Vagy ha esetleg van az osztályodban,vagy sulidban valami ismerős aki nagy Programozó guru,vagy ért valamennyire ehhez,akkor biztos csinálna egyet :D Paypal (bank) számlát nem feltörni! xD Üdv.
2012. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Milyen kis gonosz vagy!:P


Azt úgy tudod, hogy belépésnél bejelölöd hogy jelszó mentése, vagy valami ilyensmi.

De ezt más is látja, és szerintem nem olyan lükék, hogy azt hagyják bejelölve, mielőtt fellépnek:P

2012. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keylogger.
2012. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kell jelszó,mert nekem automatára volt állitva az összes oldal bejelentkezés szempontjából,és valamelyik beírogatot hülyeségeket.Mivel nem valják be h melyikük volt ezért mind a 3 öcsfejt megszeretném szivatni: :)
2012. jan. 27. 08:30
 5/6 anonim válasza:
Senki nem olyan hüle hogy más gépén jelszavait használja.Inkább te figyeld a jelszavaidat mert azokat simán megtudja!!
2012. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jobb keylogger az időt is nézi. Megtudhatod melyik volt az.
2012. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!