Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Free antivírusok közül AVG,...

Free antivírusok közül AVG, AVAST vagy AVIRA? Ki mit ajánl és miért?

Figyelt kérdés
A kérdés egyébként koránt sem olyan egyszerű mint gondolnátok. A FREE megoldások leírásait tekintve nekem csak az Avast tűnik "teljeskörű" megoldásnak. A többi vírusölőnél (pl Avira Free) nincs követéses viselkedés vizsgálat, vagy e-mail ellenőrzés. Avast esetén számomra elhanyagolható szolgáltatások hiányoznak. Persze lehet nincs igazam, cáfoljatok meg, vélemények érdekelnek.
2012. jan. 26. 16:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak FREE megoldások érdekelnek. PCTools és a Commodo vagy bármi más is szóba jöhet.
2012. jan. 26. 16:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az Avast!-ot használom. Nagyon szeretem. Az Avirát felejtsd el! Már próbáltam és NEM FRISSÍT MAGÁTÓL!
2012. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

avirát én sem szeretem, a felismerése jó, de itt ki is merültek a pozitívumok. Van hogy elfelejt frissíteni, meg web-védelme is csak akkor van ha hagyod hogy feltegyen valami toolbart... meg reklámokat is feldobál néha, inkább kihagyom...

Az avast jó, de az AVG 2012 is nagyon jó lett, rosszat még nem hallottam róla azoktól akik feltették.

2012. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csakis kizárólag az AVG 2012 jöhet itt szóba a véleményem szerint. Az "ő" esetében ez a "teljes körű védelem hiány" hülyeség, ugyanarra képes, mint az Avast!, de véleményem szerint még többre is. Én évek óta (jó 5-6 éve) AVG párti vagyok, és sosem kellett csalódnom. Szerintem az Avast! -ot, és az Avirát ne hasonlítsd össze vele, mert az Avast! még-még ott lohol mögötte, de az Avira el van maradva.
2012. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én évek óta csak Comodo-t használok. Úgy vagyok vele, hogy inkább legyen egy stabil, erős tűzfal (és sandbox), mert nem szoktam gyanús cuccokat leszedni.

Bőven elég ez is. Az internet security pack-ban letölthető ingyen, benne van minden ami kell. (Tűzfal, vírusirtó, sandbox.)

2012. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rumola ***** válasza:
67%
Nekem frissit az avira. Beállitás kérdése. Avg meg csak erős gépre, különben rohadtul belasít. Avastot használtam évekig nem vol t különös baj vele, de kalandvágyból felraktam az avirát de hogy milyen ne kérdezd. 2 napos
2012. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6

Amit az AVG-ről írsz már nem igaz, a 2012 már közel sem lassít annyira mint az előző verziók.

2012. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

avasttal könnyen megvagyok. És mi hiányzik innen?

- Fájlrendszer védelem

- Levelezés védelem

- Web védelem

- P2P védelem

- IM védelem

- Hálózatvédelem

- Script védelem

- Viselkedés védelem

- Auto Sandbox

- Webhelyminősítő

- Rendszertöltéskori visgálat

- Auto frissítés

- Jelszavas védelem

- Magyar nyelv

- Rootkit észlelés

- Potenciálisan nemkívánatos programok elleni védelem

- Kémprogram védelem

2012. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én az Avirát ajánlom. Gyors, megbízható és kevés RAM-ot fogyaszt. Az Avast! sok memóriával dolgozik. Az AVG meg nem túl megbízható.
2013. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!