Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset Smartom van. Bekaptam 1...

Gy. Évi kérdése:

Eset Smartom van. Bekaptam 1 Babiloni vírust. Végigfuttattam, megtalálta. Ráment a C/programokra. A Firefox se megy. Mit tegyek? Most karanténba van. Kitöröljem a fertőzött fájlokat? Csak a vírus tűnik el, vagy letöröl mindent? Azt nem akarom.

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem valódi kódos ESS, mert akkor be se engedte volna a tűzfala és a védelem, illetve azonnal megtisztitja a Firefoxot és bezárja a kártevőt karanténba. Ha viszont eredeti és megvetted, akkor rosszul van beállítva.

Ha ESS5 és tört, akkor érthető, mert azt nem lehet törni, úgy nem működik a Behatolásvédelme (tűzfal és frissités).

Ezt a törtet töröld, keress más, ingyenes vírusirtót. De előbb futtasd le ezt az Online Scannert.

[link]

2012. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs eredeti vírusírtód haszáld az MS Security essential-t tök ingyen van és teszi a dolgát

persze eredetiségvizsgálat kell hozzá külömben nem tudod telepíteni.

2012. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eredeti az írtóm.szal valami beállítással lehet a gond. De még mindig nem tudom, hogyan szedjem le
2012. jan. 29. 01:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor biza törlődik maga a fertőzött exe is... próbáld meg egyesével írtani őket.

Vagy a legrégebbi rendszer

visszaállítási pontra állítani a gépet. Utána kikapcsolni a funkciót, majd vissza. Meg egy temp ürítés is kellesz.

2012. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!