Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet hogy a firefox...

Mitől lehet hogy a firefox állandóan összeomlik? De újabban az egész Windows kikapcsol! Vírus? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Vadiúj a gépem, nem töltöttem le túl sok mindent, vagyis videókat meg játékokat nem, azoktól szokott vírusos lenni, nem?... amikor megy a net, akkor egyébként nagyon gyors... el se tudom képzelni mi lehet... szerintetek?


Ja és explorer se jobb meg a többi sem, firefox bírja még a legjobban!


2011. máj. 2. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Van elég memória (RAM) a gépedben?

Milyen operációs rendszer van feltelepítve?

Van vírusirtód, és futtattál vírusirtást?

2011. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Memória rengeteg van... pontos adatot nem tudok.. informatikus szerint rengeteg....


Windows7 enterprise-om van...


És Avast vírusírtó... még amikor letöltöttem a skypeot is megkérdezte hogy biztos engedélyezem-e hogy belenyúljon a gép adataiba...



De nem lehet hogy maga a gép sz@r? valami kábel elromlott vagy én nem is tudom?

2011. máj. 2. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

én nod 32-t tennék fel a hejedben de ahogy gondolod

szerintem vírus lesz

próbáld meg ezt:

[link]

nekem régebben vmi szar vírusírttó volt fent,ezt lefuttattam és csomó vírust talált.

2011. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!