Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A tűzfalam túlbuzgó lett....

A tűzfalam túlbuzgó lett. Hogyan tudnám megzabolázni?

Figyelt kérdés
Nem csináltam neki semmit, nem is tudom hogyan kell, de az utóbbi időben szinte semmit nem enged. Kér engedélyt, meg is adom, mégsem tudok telepíteni, sőt! csatolt fájlokat sem tudok küldeni!
2012. febr. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak nem Comodo?
2012. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen tűzfal? Valódi kódos ESS5 tűzfalam van, ez is le akarja tiltani időnként a mobilnet stickjét.
2012. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Őszintén? Fogalmam sincs. Azt sem tudom hol keressem, ha lehet ilyet egyáltalán...
2012. febr. 2. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy nem is tűzfal, hanem annak álcázott vírusod van, és azért pattog annyit.
2012. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt:

[link]

2012. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es.

Nagyon köszi, de nem indul el. Azt kérdezi: a prox szerver be van állítva?

Azt sem tudom mi az.

2012. febr. 3. 12:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, és az avast mindig kiírogatja, hogy ő ügyesen frisssítgeti saját magát. Lehet ez a probléma?
2012. febr. 3. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kábeles neted van, akkor van proxyszerver is, mobilneteknél (hotspot, stick) nincs. A Mozilla Firefox-ban is ezt kell beállítani. Eszközök, Beállítások, Haladó, Hálózat.
2012. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fenéket van kábeles netnél proxy szerver. Semmikor nincs, hacsak az ember nem dönt úgy, hogy használ egyet.
2012. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kábelesnél van (régi asztali géphez), laptopon nincs.
2012. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!