Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 másolat, menni fog?

Sophie12 kérdése:

Windows 7 másolat, menni fog?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs annyi pénzünk, hogy megvegyük a boltba a W7-et, de újra kéne raknom a laptopomat. Eddig vista volt rajta, de nagyon rühellem, úgyhogy elkértem barátnőmtől a W7 CD-t. AZt mondta, nem az eredeti, tehát másolták egy eredetiről, de tuti menni fog. Neki 2 laptopján is az van, és azt mondta, működik rendesen..

Nem tudom, hogy fel-e merjem rakni. Pls help. Azt ne írjátok, hogy vegyem meg az eredetit mert úgy sem fogom tudni :/ Köszi


2012. márc. 1. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Noss biztosat nem tudok mondani, hogy menni fog, viszont sok-sok program van a neten, amivel "aktiválni" lehet a windowst, pl. Win7Loader.
2012. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20:00 órakor felrakom, addig megnézek 1-2 filmet, ha meg nem megy, akkor max. megkeresem a vista telepítőjét, és felrakom megint azt..
2012. márc. 1. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog. csak Windows loadert is tedd fel,mert ha nem teszed 30 nap után nem fog működni!
2012. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mate0117 ***** válasza:

[link]


ezt letöltöd és win telepítés után futtatod és csinálod amit mond

sajna nem találtam jobbat de ha tudsz torrentezni akk tölts le egyet onnan


DAZ LOADER -->ez a neve ezek müxenek :)

2012. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
próbáltam, de 32 bites valamim van, úgyhogy nem engedi..
2012. márc. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!