Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 biztonsági másolat...

Windows 7 biztonsági másolat hiba (a többi lent)?

Figyelt kérdés

Csak annyit tudok mondani, hogy a Windows 7 egy ócska csődtömeg. Tele van hibával, amiket magának generál és még lassú is, de most nem ez a lényeg: Három gépen van (sajnos win7-tel), mindegyik eredeti (egyik Home Premium, másik Starter, és van egy Ultimate). Mind a hármon seperc alatt hibaüzenet jelentkezett bármilyen módú biztonsági mentés funkciónál. Az egyiken, hogy gyorsabb legyen (mert három perc alatt indul és alatműveleteket nem képes elvégezni, pedig az eléggé jó gép) kikapcsoltam egy pár szolgáltatást. Gondoltam az lehet a gond, de amikor mindegyiket visszakapcsoltam, akkor is ugyanaz történt. A másiknál telepítés után először akartam készíteni biztonsági visszaállító lemezt, akkor is mindegyiknél ugyanaz a hibaüzenet (pedig a többinél nem kapcsoltam le semmit):


"A biztonságimásolat-alkalmazás egy belső hiba miatt nem tudott elindulni:

A kötet árnyékmásolata szolgáltatás egyik összetevőjében hiba jelentkezett: (0x80042302"

A kód alapján nem találtam semmit... úgyhogy szívesen hallanék javaslatokat.

Amúgy arra is lehetne ötlet, hogy miért olyan lassú a win7-em (mindegyik). <- erre a saját válaszom az eredetiségvizsgáló programok hegye, amit a Microsoft zúdít a nyakunkba.


2011. jún. 26. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:))

Kapcsold ki a frissítéseket tök felesleges és csak azokat töltsed le amik fontosak !


A biztonsági másolást NET nélkül és frissítés telepítése nélkül készítünk


Biztonsági másolat vissza állítást pedig ugyan igy :)

2011. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen az igaz, hogy a frissítésekkel együtt egyre lassabb, de miért nem megy a biztonsági mentés? Semelyik része nem működik, mindenhol ugyanez az üzenet jön föl.
2011. jún. 26. 12:31
 3/13 anonim ***** válasza:

leírtam

:)

2011. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miben függ össze a frissítés és a biztonsági másolat :/
2011. jún. 27. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy csinálod a biztonsági másolatot hogy közbe frissít a géped akkor előfordulhat hogy amit lement rendszer

az csak félig van lefrissítve .


Vissza fele meg a hibás félig jó másolatot rakod vissza

vagy is amikor vissza rakod a biztonsági másolatot

akkor is ki kell kapcsolni a frissítést

mert lehet hogy pont abba az időbe frissít netröl a rendszer mialatt te vissza rakod a biztonsági mentést

2011. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem vagy te nem értetted jól a kérdést, vagy én nem értem, de nem ez a gond. Én csináltam biztonsági másolatokat (volt vagy hat) fél éven keresztül. Már semmi frissítés nem volt, amikor egyszer vissza kellett állítani a gépet, de számítottam rá, hogy ez fog következni, ezért már alapból készítettem egy perccel előtte egy biz. másolatot. Utána win8-as átalakítást akartam végezni. Nem tettem fel, csak a biztonságért (mert írta) visszaállítási pontot csináltam, mint eddig és legutoljára nem sikerült. Utána sem sikerült soha és eltűntek az eddigi visszaállítási pontok, ISO fájl készítésnél meg azt mondja, hogy 700gb kell neki <- ???

Annyi hely a merevlemezemen nincsen. A többi gépnél is ugyanez van. A Microsoft azt írta (egy másik embernek a neten), hogy kapcsoljon vissza szolgáltatásokat. Én visszakapcsoltam és semmi nem történt :(

2011. jún. 29. 11:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem értem

keresd meg P.O.C t

dühödjön ő

2011. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ui most meg win 8 ?

:S

2011. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért erőlteted a biztonságimásolat-alkalmazást ha tudod hogy rossz.
2011. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:))))))))))))))))))))))

na ez az :))

2011. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!