Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért írja ki az Eset Nod32...

Miért írja ki az Eset Nod32 telepítéskor a következőt: "Nem lehet írni egy értéket (ProductCode) a kulcsba: \Software\ESET\ESET Security\Current Version\Info. "?

Figyelt kérdés

Tehát ez jelenik meg:


Telepítő információ

Nem lehet írni egy értéket (ProductCode) a kulcsba:

\Software\ESET\ESET Security\Current Version\Info.

Ellenőrizze, hogy van elegendő jogosultsága a kulcshoz, vagy lépjen kapcsolatba a supporttal.

Mégse Újra Mellőz



Aztán még 13-szor ugyanez, azzal a kivétellel, hogy a ProductCode név helyén az alábbiak jelennek meg:

PackageFeatures

LanguageCode

ProductACode

ProductBase

ProductName

ProductType

ProductVersion

AppDataDir

DataDir

EditionName

InstallDir

LanguageId

PackageTag


Ha a "Mellőz" gombra kattintok, akkor a telepítés folytatódik ugyan, de ez akkor sem normális telepítést jelent, ennek nem szabadna megjelennie! Ötlet, javaslat?


2012. márc. 14. 13:52
 1/5 Csiß ***** válasza:

Ha ez egy legális általad vásárolt nod,akkor valóban a supportot kéne felkeresni.


kis guglizás után ezt találtam.esetleg próbáld ki. (a leírás win 7 64bit,de lehet mindhez jó.)


"Kérem töltse le a [link] programot és indítsa újra a számítógépét csökkentett üzemmódban (ennek kiválasztását az F8 billentyű többszöri megnyomásával érheti el közvetlenül a számítógép bekapcsolása után, amikor a memória ellenőrzésre kerül és a merevlemezek kilistázódnak), majd futtassa az imént lementett fájlt. A program futása során nyomja meg az "y" billentyűt az eltávolító által feltett kérdésekre. Ha végzett a program, indítsa újra a számítógépet normál módban, majd egy Internet Explorer segítségével futtassa a [link] fájlt. Ezt követően törölje a C:\Program Files\ESET a C:\Documents and Settings\%felhasználó%\Application Data\ESET a C:\Documents and Settings\%felhasználó%\Local Settings\Application Data\ESET és a C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET könyvtárakat.


Ekkor a programot eltávolította a gépéről.


Ezután kérem töltse le a [link] címről a program legfrissebb verziójának telepítőjét licencadatai segítségével, majd futtassa azt. Így már rendeltetésszerűen kell működnie a programnak."

2012. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PapaJoe ***** válasza:
Lehet,hogy az előző programot nem tudtad valami miatt rendesen eltávolítani.Olyankor vacakol így.
2012. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Revo Uninstaller-rel távolítok el mindent (s nem a biztonságos vagy közepes, hanem a speciális módban), bár ott is előjött ez a hibaüzenet. Lehet benne valami. De akkor ha a Revo Uninstaller Pro sem tudja eltávolítani az ESET-et, akkor mi? Olyasmit hallottam még, hogy tisztítsam a registry-t, de én ahhoz nem értek (hogy tisztítsam? mit? mivel keressek meg benne dolgokat? stb.)
2012. márc. 14. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:

A Startmenűből XP-nél lehet inditani a Keresést (Windows kutya) és beirod, hogy az ESET mappát keresed. Amit kilistáz, azokat onnan ki is tudod törölni, én így szoktam azokkal a progikkal, amelyek mindenhová beírják magukat (pl. Firefox). Ha nem megy, írjál nekik, segítenek:

[link]

2012. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 djsample válasza:

[link]

Újabb verzióknál már az 5-öst kell tölteni, mert nem jön be a remover4-es.

2014. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!