Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 13 éves vagyok és az édesapám...

13 éves vagyok és az édesapám gépén szoktam játszani. Haragudna, ha?

Figyelt kérdés
Lecseszne szerintetek ha az Anonymous-os nevű operációs rendszert letölteném rá.Eddig windows 7 van rajta.Nem szeretnék hackerkedni amugy.csak ugy érdekel ha te lennél az apám akkor lecsesznél.Felnött és jó informatikai tapasztalatú emberektöl szeretnék válaszokat kapni.Elnézését a helyesírási hibákért!
2012. márc. 15. 15:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Mikkel szoktál játszani?

Ugye tudod, hogy azokhoz Windows kell?

A Linux disztribúciónál, nem csak annyi kell, hogy unom a Windows-t, hanem az is, hogy szeretnél, mélyebbre is benyúlni, de úgy, hogy valamit hozzáadj az egészhez.

Vagyis, igen, ezt arra találták ki, elsősorban, hogy hackerkedj.

Nem azt mondom, hogy ne próbáld ki, szedd le, de csak Live módban tedd, mert akkor, észre sem lehet venni, hogy használtad (vagyis, nem kell feltelepíteni a gépre). Ja és egy, op.rendszer telepítésénél, particionálni is kell a merevlemezt, mert ez, nem futtatható a Win7 alól.

Az olyanoknak, mint te, ezt a cikket ajánlom a figyelmedbe:

[link]

[link]

2012. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Játszani szoktam sims 3-mal.Titokban:egy elrejtett mappában és a start menüböl törölve:Maffia 2,Gta 4: episodes from liberty city,Godfater 2 meg csak tervezzem.
2012. márc. 15. 16:01
 13/29 anonim ***** válasza:

Na tessék!

Ha ezekkel játszol, akkor csak, a Win 7 alól tudod ezt megtenni!

2012. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csínáljak?
2012. márc. 15. 16:27
 15/29 A kérdező kommentje:
meg apám is szokott ezzekel a játéokkal:stronghold 3,Farming simulator 2011
2012. márc. 15. 16:29
 16/29 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, meg ilyenek, de a játékokról le kell mondanod. Tudom, vannak Linux alatt is játékok, de nem annyi, mint a Windows alatt.
2012. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
De akkor az apám lefogja kiabálni a fejjem?
2012. márc. 15. 17:07
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Apád gépén játszol. Egyik nap bekapcsolja és másik oprendszer van a gépen és ki tudja mennyi saját cucca menne e miatt kukába. Dokumentumok, képek, munkahelyi anyaga. Te nem lennél ideges?
2012. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Én az lennék a gépemen rengeteg weboldalfejlesztő cuccot csínáltam.Meg szerelmi bánatban vagyok igyhát gta 4,maffia 2 bosszút akkarok akik felszedték az én szívemet.
2012. márc. 15. 17:18
 20/29 A kérdező kommentje:
Valaki már kiprobálta azt az op réndszert?
2012. márc. 15. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!