Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi az a Toolbar. Conduit...

Mi az a Toolbar. Conduit kéretlen alkalmazás?

Figyelt kérdés

A vírusirtóm mint potenciális kártevőt észlelte. Ez mennyire káros?

Megjegyzésként ez volt kiírva: A riasztást a következő alkalmazás váltotta ki, fájlmódosításkor: C:/Windows/system32/svchost.exe.



2012. márc. 26. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az a Toolbar

egy ojan alkalmazás ami elméletileg segitt a böngészödnek megtalálni azokat a weboldalakat amiket gyakrabban látogatsz


de az igazság az hogy gyakorlati haszna nincs sőt KÁROS!!


svchost.exe

egy rendszer fájl

2012. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pc_platinium


Köszi a válaszod!! Kell ezzel valamit csinálni?

2012. márc. 26. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Kerülhetett olyan szolgáltatatás a rendszerbe ami káros, ezt futtatja az svchost.exe.


Start menü/futtatás: msconfig szolgáltatások összes microsoft szolgáltatás elrejtése, a megmaradókat bogarászd végig, amikről nem tudod mi azokat alaposabban ellenőrizd.

2012. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Törölni :)
2012. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
sok toolbar van ami vírusos, én régen bekaptam egyet feltettem hypercamot, és feltelepített valami somoto toolbart, pedig nem is kérte hogy engedélyezem vagy nem. Malwarebytesel sikerült leirtani.
2012. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a FotoMix-szel jött le, erőszakosan beletelepült a böngészőkbe. Registryből kellett törölni.
2012. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy mocskos féreg, ami a rendszerfájlt utánozza!

[link]

2012. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már karanténban van. De lehetséges, hogy újra előjön, mert nem sikerült mindent beraknom oda. Lehet hülyeséget kérdezek...:)
2012. ápr. 2. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!