Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Google Chrome frissítés...

Google Chrome frissítés probléma? Nem értem, ilyesmi még sosem fordult elő. Trójait jelez az AVG. /teljes verzió/

Figyelt kérdés
[link] 03.29. _130005. bmp_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg [link] 03.29. _130005. bmp_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

2012. márc. 29. 13:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2012. márc. 29. 13:38
 2/15 A kérdező kommentje:

Kiegészítés a kérdéshez- 5 éve használom a Google Chrome-ot, úgyszintén az AVG-t. Ma rákattintottam a Chrome névjegyére ami ugye ha van új verzió, rögtön keresi a frissítéseket és le is tölti. Még mindig minden rendben volt, problémám sosem volt ebből kifolyólag. Ma viszont trójait jelzett az AVG.

Eltávolítottam a Google Chrome-ot,/ revo Uninstaller/ Aztán újra telepíteni akartam, de nem tudom. A probléma fennáll, trójai vírus. Mi van ilyenkor? Mit tudok tenni? Köszönöm a válaszokat.

2012. márc. 29. 13:50
 3/15 anonim ***** válasza:
AVG egy nagy szar sok fake riasztásával használj inkább avastot ;) avast.com
2012. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


Úgy látszik ez nem az én napom. Kétszer ment ugyanaz a kép, remélem ez már jó lesz.

2012. márc. 29. 13:58
 5/15 anonim ***** válasza:
mondom ho hamis riasztás nembirod felfogni avg egy nagy lótrágya
2012. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszönöm, hogy vetted a fáradtságot, és írtál. De az AVG- teljes verzió,fizetett, és még sohasem riasztott fölöslegesen. Mint írtam, 5 éve használom, gond ezidáig egy szál se! A gépemen vírus még nem volt. üdv. és köszike még egyszer:)
2012. márc. 29. 14:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Futtass egy teljes lemezellenőrzést, aztán rakd a Chrome-ot a kivételek közé a vírusirtódban. Hamis riasztásnak tűnik nekem is.

G.

2012. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves Geniuseus. Kikapcsoltam az AVG-t és úgy próbáltam letölteni. Ha minden igaz le is töltötte, de nem találom. Parancsikon nincs, nem tudom, hol keressem, a keresőben sem találom. /XP Professional/. Amúgy 57 éves nő vagyok, aki igencsak magára van utalva, ha ilyen problémák előadódnak. Magamtól tanulok, itt ez az oldal is sokat segít nekem. Ha megkérhetlek, adj tanácsot, hogyan rakjam a kivételek közé. Nem vagyok jártas ilyen dolgokban. De, ha kérhetlek, akkor úgy lépésről lépésre, vagy mint egy ovisnak, úgy magyarázd el. Nem érzem magam reménytelen estnek, már csak abból kifolyólag sem, hogy szeretek tanulni:) Köszönöm a segítséged, ha ez összejön, imába foglalom a neved:))))) Lehet privátban is.
2012. márc. 29. 15:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a privátot, mert azt csak két fél olvashatja, így nem jut el máshoz az infó.

Ide írom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

[link] 138. hsz.

G.

2012. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most futtatom az AVG-t, aztán megpróbálom amit linkeltél. Az eredményről beszámolok:) üdv.
2012. márc. 29. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!