Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet egy tömörített...

Hogyan lehet egy tömörített alkalmazás jelszavát feltörni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy leszedtem egy alkalmazást, ami egy exe, de mikor azt megnyitom, akkor kéri, hogy adjam meg hova csomagolja ki. Ezek után kéri a jelszót, amiről fogalmam sincs :) Nem tudjátok, hogy az ilyen alkalmazásba rejtett rar félék jelszavát hogyan tudnám feltörni? Mert semmi ilyen progit nem találtam, csak olyat, ami a rar-t vagy zip-et tör fel, és persze egyikkel se működött.
2012. ápr. 1. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit töltöttél le és honnan ?
2012. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy autós szimulátorhoz tartozó modot, az egyik bajnokság oldaláról.
2012. ápr. 1. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott az oldalon nincs fent a jelszó?
2012. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Imádom a bő és velős válaszokat !!


Én a nevét és azt hogy honnan tehát az oldal neve is kellett volna mert ott fel van tüntetve


legtöbbször a játék neve vagy az oldal neve a jelszó


mind pl: www.jatekpatch.hu

akkor a jelszó jatekpatc.hu

2012. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De a legtöbb esetben a letöltési linknél is szépen ki van írva, hogy mi a jelszó.
2012. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Srácok, nem volt megadva a jelszó. Nem vagyok ligatag, csak ki akartam próbálni egy modot, ezért nincs nekem hozzá jelszavam. Nem is akarok ligatag lenni, mert máshol játszom, csak kíváncsiságból megnézném, hogy az milyen. Most hiába küldöm el neked az oldalt, te se fogod látni, mert te se leszel ligatag, és az ottani srácok sem fogják megmondani. Ezért szeretném a jelszót "feltörni". Nem tudnátok abban segíteni, hogy honnan tudnék ilyen progit szerezni?
2012. ápr. 1. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő a jelszó, akkor azt nem fogod feltörni emberi időn belül.

Inkább meg kéne kérdezni valakit, hátha megadja.

2012. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Körbekérdeztem őket, akik épp online voltak, de mondták, hogy csak ligatagoknak, stb. Én azt nem értem, hogy akkor civileknek miért van joguk a letöltésekhez?! Na mindegy, elméletileg vannak olyan progik, amelyekkel meg lehet változtatni a jelszót, meg törölni lehet a jelszó kérést. Én vmi ilyenre gondoltam. De végülis mindegy, annyira nem fontos, játszottam már elég mod-dal, nem halok bele, ha ez nem jön össze, csak kíváncsi voltam.
2012. ápr. 1. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
:D Mi a fájl neve ?:D
2012. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!