Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan lehet letölteni 1...

Honnan lehet letölteni 1 weboldalra lopásgátlót?

Figyelt kérdés

Az oldal lapunk.hu-s. Kérlek titeket segítsetek!

14/L


2009. jún. 16. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen az a lopásgátló? xD

Én webfejlesztőként dolgozok egy cégnél éjjel-nappal honlapokat csinálok, de tényleg nem tudom milyen lopásgátlóra gondolsz. Mit ne lehessen ellopni?

2009. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

erre gondolsz,h nem lehet kijelölni,meg jobb klikkre kiirja pl. hogy Nana,vagy valami? mert akkor ez az :

[link]

2009. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azt hogy nem lehet jobb klikkelni, vagy kijelölni, az annyi, hogy nyomok egy Fájl > Oldal mentése parancsot aztán azt jelölök ki, amit akarok. Szóval ezért írtam, hogy nem tudom, mit akar lopásgátlózni, mert szinte azt "lopnak" el, amit akarnak, nem kell hozzá gurunak se lenni.

Az első válaszoló voltam

2009. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
az első válaszolónak:nem engeded hogy lopjanak a website-ordól cuccokat(: am hasznos amit a második válaszoló adott mert irritáló ha valamitt amit te csinálsz azt látod máshol is:)
2009. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a jobb klikk tiltására gondolsz, az annyi, h a body tagba után beírod, h <body oncontextmenu="return false;"> idézőjelekkel.

üdv

2009. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

jobb klikk tiltó szöveggel

itt majd mindent leírnak és itt is van a kód

miután kimásoltad a kódot, menj a szerkesztteni kívánt oldaladra, és a HTML kód végére rakd be.

itt a link:

[link]

2010. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!