Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi kellene még erre a weboldal...

Mi kellene még erre a weboldalra hogy jó legyen? Nemtetszik. Info

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 24. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pl egy normális design, mert ez elég hányadék.
2011. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet, nekem kifejezetten tetszik az, hogy letisztult és egyszerű. Még jobban, hogy nem fekete alapon fehér szöveg, amitől kifolyik az ember szeme.

Esetleg képeket tehetnél a postjaidhoz illusztrációnak, hogy színesebb legyen. Más nem is kell hozzá.

2011. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Puncit és mellet.
2011. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olasz (?) vagy, esetleg heccből raksz olasz megjegyzéseket a forráskódba?

G.

2011. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen CMS rendszert használ, ha jól látom bal oldalt, Drupal.
2011. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a drupal tetrisz eléggé csöves, 100 év mire leér egy elem. Meg enm is illik az oldalra. Amúgy meg szerintem valami flamelősebb design kéne, végülis ez egy blog ami tele lesz szidalmakkal. Vagy pont zöld... mert valami munkapszichológusnak nevezett emebeteg egyszer azt mondta h a zöld az nyugtat...
2011. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!