Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom visszaszerezni a...

Hogy tudom visszaszerezni a citromail fiókomat ha a jelszó emlékeztető kérdést is megváltóztatták és a másik emailt is feltörték?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Írj a szolgáltatónak:

[link]


Persze tudnod kell bizonyítani, hogy a tiéd a fiók.

2012. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz! Írtam nekik. De hogy tudom én ezt bizonyítani? Az a baj elég régi már ez a fiók és nem emlékszek a biztonsági kérdésre, de az is lehet,h megváltóztatta aki belépet. Az ip cím alapján nem tudják visszanézni?
2012. ápr. 7. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, majd ők megmondják.
2012. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ők mindent el fognak mondani.

Ha ők nem tudnak segíteni, akkor senki sem.


De felejtsük már el, hogy "feltörték" az e-mail címemet.

Egy jelszó kitalálása annyira nem feltörés...

2012. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldj rá egy vírusos levélmellékletet, mondjuk egy trojan-t tartalmazó fájlt, az majd jelenti neked, hogy a címed új gazdája mit csinál a gépén :)
2012. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igeeeeen, mert aki ilyennel szórakozik, hogy mások jelszavát lopkodja, biztos van akkora hülye állat, hogy lefuttat minden sz*rt amit e-mailben kap....
2012. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!