Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért történhetett ez a...

Miért történhetett ez a windows-al?

Figyelt kérdés
Tegnap ujratelepítettem a win7-et home premiumot raktam legális kóddal, és felraktam a eset smart security-t(pc guru kóddal),az aktiválással nem is volt baj, de egy kis idő után bejött a kékhalál és ujraindult a gépem.Miután bejelntkeztem azt írta az eset hogy a tűzfala nem fog működni ezért leáll.Ezek után(hogy ne legyen gond a tűzfallal) felraktam a nod32-t(abba nincs beépített tűzfal,meg persze azelőtt teljes uninstall a smart securitynek)és ott se volt gond az aktiválással,de azt írta hogy az oprendszer nem naprakész(volt is egy csomó frissítés)rákattintottam hogy megnyitás ekkor megint bejött a kékhalál és újraindult.Ezután mert nem volt probélémám se a noddal se a géppel,de miért történt ez?Lehet ezekután valami maradandó baja az oprendszernek?vagy esetleg az antivírust kéne leccserélnem?(bár a rendszertelepítés elött is azt használtam és nem volt semmi baja).
2012. ápr. 8. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocsi eltévedtem SP1 akartam írni csak elvették a figyelmem amikor írtam .

Service pack 1 windows 7


-Alex-

2012. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az SP1 már fennt van, a kékhalál is az után történt miután már fennt volt.Egyébként csak 2x volt kékhalál, többször nem, de mindig lefagy naponta 1-2x.
2012. ápr. 12. 17:29
 13/14 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy hardver hiba. Le kell tesztelni.

Táp a leggyanúsabb, de lehet memória, merevlemez vagy akár alaplap hiba is.

[link]

2012. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Dell Vostro A860 notebook-om van 3 éves nemrég járt le a garanciája és azóta naponta legalább egyszer lefagy és 5-10 perc mulva visszaáll és kiirja hogy az asztali ablakezelő leállt.És többet aznap nem fagy le kivéve ha újraindul.Ami érdekes hogy lefagyás elött gondnélkül bejön a képernyőkimélő és utána fekete képernyő és azt írja hogy a nem tudja megjeleníteni a képernyővédőt.És az élményindexen is a leggyengébb láncszem a vga, lehet hoy azzal van a baj.
2012. ápr. 12. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!