Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan juthatott be fizetős...

Hogyan juthatott be fizetős védelmen és a tűzfalon át? (Kaspersky online scannere ezt találta).

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 13. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen védelmen át megy bár mi jó 100% védelem nincs csak az szerencse meg az ember
2012. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a fizetős védelmet nyújtó szoftvered, termék támogatását biztosító, ügyfélszolgálattól!
2012. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nagyban függ, (a fizetőseknél is) a víruskergető beállításától!

ha alapból nincs engedélyezve a heurisztikus keresés esetleg nincs bejelölve az archívált fájlok, az összes objektum ellenörzése, az összes! vizsgálati módszer, Anti-Stealt technológia bejelölése stb.

(mert úgy sokkal kevésbé fogja a gépet....)

2012. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az emberi agyalágyultság ellen semmi sem véd.
2012. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem warez, nem torrent, közönséges videó, barát küldte. És abban volt!Írtam az ügyfélszolgálatnak, ne már, hogy csak úgy átmegy a féreg a tűzfalon. Jól van beállítva, nem is járt még le, ki érti ezt?
2012. ápr. 13. 20:39
 6/13 anonim ***** válasza:
mindig is mondtam hogy szar az eset, a mostani teszt utolsó helyén szerepel. most tényleg mit vártál? én is kasperskyt használok mert tudom ezeknek a termékeknek az erősségeit, gyengeségeit
2012. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na várj, magában a videóban találtad?

Csak mert az onnan nem fog elindulni, csak töröld a filet és kész.


Ha a rendszer megfertőzte, akkor peched van már.

2012. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem irta, hogy Eset, bár ki tudja, milyen védelem van a gépén.
2012. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

VirusBuster Internet Security, nem Eset.

Szerencsére meg van osztva a jogosultság, saját fiókról netezek, csak az Asztalról kellett minden fájlt törölni, egyiket se nyitotta meg, és újraraktam az Office-t. Mellékletként kaptam a videót és kaptam egy .rar fájlt. Mint kiderült, ebben volt a féreg.

2012. ápr. 14. 22:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Én ha vennék vírusírtót Bitdefender Total Security-t venném meg.

On: Szerintem sincsen 100%védelem máskor rakj az internet böngésződbe védelmet pl: Mozillába Bitdefender QuickScan-t.

És ingyenesként ha majd lejárna a mostani ZoneAlarmot javaslom.

Mért juthatott be? 1: Vagy téved Kaspersky

2: Nem állítottad be a VirusBuster-ed ha jól olvastam az van neked.

2012. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!