Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírust kaptam be ami 1 hét...

Vírust kaptam be ami 1 hét alatt tönkre teszi a gépem. Vmi ötlet?

Figyelt kérdés

Imvun küldte egy gyerek ezta vírusos linket előtte egy szöveg volt vmi your photos meg ilyenek nah én arra kattoltam rá h photos10 ez egy rar fájl volt én meg lementettem,és futtattam majd írta a gyerek NEE NYISSÁTOK MEG EZ VÍRUS!!!Nah és azóta van mikor befagy a egér mutatóm úgy tom elindítani ha megnyomom az alt+ctrl+deletet

De mindig ugrál pár ablak pl a skyp,hogy adjam meg a számom.Nah haveromat kérdeztem és mondta h újratelepítés v agépemnek k.o.De aza srác aki küldte mondta h a haverjaának úgy sikerült letörölni h megkerestette enortonnal.Most meg ő is sceneli.Nah nekem magyarl van és gyorsan is végzett 7 fertőzött fájlt talált de azok közül csak egyet akart törölni...Nah azt ki si töröltem.De még mindig ezt a lassulás meg laggolást csinálja.Most még kerestetem...18 vmi fertőzött izét talált 17 cookie akármi emg 1 reklámprogram.Ez lehet a laggolás okozója vagy keressek tovább? Mit tegyek nagyon ki vok.



2012. ápr. 13. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

tegyél fel egy normális vírusirtót (lehet akár ingyenes is, pl Avast), vagy szedd ki a vinyódat, és csatlakoztasd egy olyan géphez, amin már van egy jobb irtó

ezután takarítsd ki, és öröm és bódottá

2012. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, hogy milyen vírusirtód van, de avastnál van olyan, hogy rendszertöltéskori vizsgálat.Azt futtasd le, és ha megkérdezi, hogy mit csináljon a fertőzött fájlokkal, akk. válaszd a mindent töröl opciót.

Ha ez sem segít, akkor újratelepítés.

2012. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nortonom van..és most megatlálta amit mondott a srác ,hogy aza neve a vírus neve:Trojan.FakeAV

>< msot ezt ,hogy töröljem vagy kitörli magától?

2012. ápr. 13. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem annyira nem komoly.

Elöszőr nézd meg, hogy éppen milyen programok futnak.

2012. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel le tudod szedni:

[link]

2012. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már letöltöttem a nortont is és azzal sztem leszedte mert ki is írta h nagy veszély meg minden >< és letiltottam meg tröltem most meg elindítottam a teljes rendszervizsgáltot végzett és nem talált semmit >< most akk már nem vírusos a gép? >< mert már nem csinje azt mint régebben h laggol meg ilyesmit
2012. ápr. 14. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Valódi kódos ez a Norton?
2012. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!