Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírust kaptam?!

Vírust kaptam?!

Figyelt kérdés
Asszem vírust kaptam, mert youtubon a videók más szinesek meg elszíneződnek, meg a hang is kicsit fura, mit csináljaaaaaaaaaaaK? :'( Egyáltalán vírust kaptam?

2012. ápr. 6. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

használsz vmi codec csomagot?

ha igen töröld le és telepítsd újra, ha nem akkor ezt tedd fel:

[link]

2012. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TomMunk válasza:
Ha nincs vírusírtód, akkor viszonnt AVST!-ot, vagy AVG-t tölts le az eredeti oldalról, mert ingyenesek, és azok a legjobbak, bár nem nyújtanak kellő védelmet (mint minden másik freevare vírusírtó), de ezek a legbiztonságosabbak.
2012. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tölts le egy K-Lite Codec Pack programot telepítsed fel majd utánna Adobe Flash Playert mégha fel is van telepítve frissítsed és restart .

Az előző szövegben olvastam a vírusírtó programokat inkább AVG 2012 ajánlanám .De vírus nem lehet mert akkor más folyamatot is lassítana a gépen .A Ccleanert telepíts fel és futtasd le van benne hibajavító azt is futtasd .

-Alex-

2012. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hogyan lenne vírus!

Vagy videokártya hiba, vagy kodek hiba, vagy pedig képernyő hiba. Mégis milyen vírus lenne? trójai? :O

2012. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!