Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem küldi a facebook a...

Miért nem küldi a facebook a biztonsági kodot?

Figyelt kérdés
Ma már többször kijelentkezett a facebookombol holott csak bezártam. Majd belépéskor mindig kérte a biztonsági kodot amit be is irtam. Belépett majd ha kiléptem és vissza akartam lépni megint kérte holott ilyen sürün nem szokta és nem jelentkeztem ki. Most már ott tartunk, hogy kéri a biztonsági kodot de sms-be nem küldi el igy nem tudok belépni sem.SOS! Mi a teendö ilyenkor??
2012. ápr. 16. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Van, akinek 5-7 nap múlva érkezett meg, várd ki türelemmel. Ha jól adtad meg a számot, biztos hogy küldeni fogják. Egyszerre egy kérést vesznek figyelembe, így hiába küldöd el háromszor a kódkérést, a másik két kérést törlik, mert még az első az aktív.


Viszont ha elkezded próbálgatni a belépést, akkor azt úgy veszik hogy más akar belépni a profilba, és letiltják a hozzáférést egyre nagyobb időtartamra.

2012. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De hát mindig a sajátomrol lépek be akkor miért nem ismerik fel az eszközt??

Az sms is mindig a számra jön amit megadtam. De ma többször kilépett holott ugyanarrol a telefonrol léptem be ahol eddig... Igy nem tudom inaktiválni ezt a kodos rendszert? Csak ha belép??

2012. ápr. 16. 19:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Türelem, nem fog elszaladni a facebook....
2012. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eddig a telefonomrol probaltam geprol lehet engedne?
2012. ápr. 17. 05:34
 5/16 anonim válasza:
Üdv! én is tegnap este óta szórakozom vele mert újrakellett tolnom a telómat meg a gépet és így bekell lépnem de nem akar megjönni a biztonsági kód..eddig gond nélkül megjött..már kezd idegesíteni..ki is kapcsolom a fenébe.. csak lépjek be végre..
2012. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na sikerült megcsinálnom. Ott írja angolul, hogy ha nem érkezik meg a kód sms-ben akkor felhívnak telefonon és rá kell menni arra a linkre ami ott van. Angolul eldarálta az üzenetrögzítő a kódot aztán be kellett írni utána még kérdezett valamit, hogy honnan internetezel és utána beengedett. De én is kivettem aztán..
2012. ápr. 18. 19:50
 7/16 anonim válasza:
Igen Köszi már nekem is sikerült a dolog végre..már kezdtem megijedni..
2012. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is felhívtam,de az egyik számot nemértettem, harmadjárapróbáltam aztán már nem sikerült ....:S

2012. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nektek, hogy lett jó? Sajnos én is így jártam. 5 napja állítottam be a funkciót, minden működött is eddig, de ma reggel ilyen üzenetet kaptam: "A facebook kódod: " és nem volt semmi a helyén...majd próbálkoztam még néhányszor, már ott tartok, hogy sms-t sem kapok. E-mailemre küldtek egy levelet, de nem tudom lefordítani.
2013. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem is ez van, és nem tudok mit kezdeni a helyzettel... :(
2013. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!