Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook-on üzenőfal elrejtése?

Facebook-on üzenőfal elrejtése?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van egy személy, aki elől el szeretném rejteni az üzenőfalamat, nem törlöm az emberkét, mert azért kapcsolatban szeretnék vele maradni, de nem szeretném, hogy bármit is lásson az üzenőfalamon. Úgy meg tudom csinálni, hogy csak azokat ne lássa, amiket én kiírok, de ez nem nagyon elég. Azt is el kéne tüntetni előle, amiket írok más képe alá, vagy amiket az én üzenőfalamra más rak ki, meg hogy bárki üzenőfalára írok. Egyszóval az üzenőfalam szó szerint üres legyen a megadott emberke előtt. Ezt hogy lehet megcsinálni? Légyszi lépésről lépésre írjátok le, mert nem vagyok valami nagy informatikus zseni és angol tudásom sincs a toppon! :) Köszi
2012. máj. 4. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerübb,ha csinálsz egy másik profilt mondjuk Gipsz Jakab rádupláz néven, és azon jelölöd be(a Gipsz Jakab helyett a saját neved legyen)... és ha megkérdi mért azon jelölted be,nyugodtan megmondhatod neki kerek perec, hogy azért, mert a másikon a személyes barátaid,haverjaid, mittudomén vannak,és te őt (az adott személyt) nem érzed ilyen bensőségesen közelinek.Aztán később hozzáadhatod Gombóc Artúrt, Gitt Eleket meg a többi ilyen hasonlóan nem közvetlen ismerőst.
2012. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztály főnöktől ?xD
2012. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem :D
2012. máj. 9. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!