Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nod32 védelmem van, fél éve...

MolotovPunk kérdése:

Nod32 védelmem van, fél éve használom, mindig frissített jól, de 9 napja nem. Elindul a frissítés magától is, de abba hagyja egy idő után. Azt írja a vírusdefiníciós adatbázis napra kész. Piros lent az ikonja már több, mint egy hete. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 01:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(Azt még hozzá tenném,hogy ez nem 1 hónapos próba verzió.)
2012. máj. 9. 01:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha fél évig felhasználónév meg jelszó beírása nélkül működött, akkor jobb lesz ha eltávolítod. A feltört Nod32-nél jobb az ingyenes de eredeti vírusírtó. Legalább az legyen már jogtiszta.
2012. máj. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom elvileg eredeti van rajta.

Informatikus srác tette fel.Jelszóval stb.Szóval elvileg nem kamu.Ezért nem értem mi lehet vírus irtóval,vagy lehet megsérült?

2012. máj. 9. 01:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ESS-t használok és elárulok egy nyílt titkot: Vannak havonta megjelenő számtech újságok, abban pedig külöböző kódok, melyekkel ingyenesen tudsz egy hónapos licenszet igényelni néhány vírusírtóhoz, köztük az enyémhez és a tiédhez is, mivel majdnem ugyanaz a kettő. Hátránya, hogy havonta újra kell regisztrálni, előnye, hogy eredeti, legális és ingyen van. Az újságkódok mindig amegtalálhatók neten. Regisztrálj, a licenszadatokat írd be a megfelelő részbe és frissíts.
2012. máj. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Ha jól tudom elvileg eredeti van rajta.

Informatikus srác tette fel.Jelszóval stb."


Gondolom megvette neked.

[link]


Rakasd fel az Avira nevű progit, a tesztek szerint egy súlycsoport a NOD-dal és ingyenes. Természetesen van fizetős változata is extra szolgáltatásokkal.

Nekem az van évek óta a gépeimen.

2012. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Töröld le ami most van neked (amikor kérdi a személyes beállításokkal együtt, mindent.)

Aztán töltsd le az egyiket és telepítsd:

ESET Smart Security: [link]

ESET NOD 32: [link]


100% eredeti, de illegális kódot innen szerezz:

[link]


Ha nem tudod hogy kell, itt a leírása, részletesen:

[link]


így 100%-osan fog működni minden!

2012. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a NOD32 tört kóddal lett feltéve, most a hamis szervert letiltotta a gyártó cég. (Módszeresen vadásznak ezekre). Vagy megveszed (diákoknak féláron adják), vagy újságkódot használsz hozzá. Nekem ESS5 van a gépemen, ez is újságkódos, az valódinak számít.
2012. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elismerem, hogy ez az újságkódos dolog tényleg jó ötlet, viszont havonta keresgélni újat, ha nem veszed folyton az újságot... akkor azzal elég sok macera van.
2012. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég sok macera? Nekem havonta nincs az egész 2 perc és én sem veszem az újságot. Aki ennyit nem tud szánni a gépe biztonságára...
2012. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tudja, hogy ezeket a kódokat hol kell keresni a neten. Én nekem az avast-tal nincs ennyi gondom. Évente 1x újraregisztrálok és kész.

"Aki ennyit nem tud szánni a gépe biztonságára..."

Erre csak annyit reagálok, hogy egy felelőtlen felhasználónak tök mindegy milyen vírusirtó van fent, ha kattintgat össze-vissza úgyis összeszed néhány vírust a netről.

2012. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!