Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows XP nél ha megosztom a...

Windows XP nél ha megosztom a C meghajtót hálózaton hogyan tudom jelszóval levédeni illetve felhasználó névvel?

Figyelt kérdés

Meg szeretném osztani a vinyómat de többen vagyunk a hálózaton és nem szereteném ha olyan is látná a C meghajtót akinek nincs köze hozzá, és ne tudjon bele törölni.


Csak az tudja akinek meg adom a jelszót ezt a jelszót és user nevet hol tudom be adni?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. máj. 13. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
vezérlőpult-->felhasználó fiókok/ és ott magadat állítod be rendszergazdának, meg csinálsz vendég fiókokat :D
2012. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az odáig rendben van köszi!


De én nem ugy értettem hanem hogy ha pl a másik gépen rá kattintanak a Hálózati Helyekre és ott Teljes Hálózat ki keresik a gépemet és ott rá tudnak mennyi a vinyómra ha megosztom, na most oda kellene nekem jelszó!


Ha hálózaton másik gép elszeretné érni a vinyómat legyen egy felpattanó ablak ami kéri a jelszót tudom hogy van ilyen csak nem tudom XP n be állítani.


A WIN98 nál könnyü volt mert megosztás és ott be lehetett adni a jelszót.


Na erre kellene nekem a segítség ! :)

2012. máj. 13. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
ne osszad meg a c meghajtót nem biztonságos
2012. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi a játék miatt fontos lenne pedig :(
2012. máj. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!